Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar Aang legendája vs...

Kincsi2003 kérdése:

Avatar Aang legendája vs Korra legendája. Ki nyerne?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Most mi? A két sorozatot akarod versenyeztetni? Mert a kérdés nylevtani összetétele (már amennyi van neki) alapján igen, de kötve hiszem, hogy erre gondoltál.

De ha sz-rul fogalmaztál, az a te bajod.


Avatar: Aang legendája, sztoriban messze veri a Korrát.

2016. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
nyelvtani*
2016. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 donop válasza:
59%
Ha a két sorozat a kérdés, akkor Aang legendája sokszorta jobb, mélyebb, kitaláltabb. Korra legendája inkább egy középszerű mese, míg Aang története a mese mögött mély emberi sorsokat, problémákat, személyiségeket mutat be.
2016. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szerintem is sokkal jobb az Aang Legendája

*és igen a két sorozat a kérdés

2016. jún. 15. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jobban tetszett az Aang legendája, hangulatilag és történetileg is. Szerintem a karakterek is sokkal kidolgozottabbak, a pozitív és negatív szereplők egyaránt. A Korra legendájában kevésbé vannak kidolgozva. Például, a 3. könyvben a négy szökött rab közül az egyetlen, akiről bármit is tudunk, Zaheer. Asamiról is keveset tudtunk, mármint a jelleme nem nagyon rajzolódott ki.

Viszont, mind a két sorozatot szerettem. Mint mondtam, a hangulatuk is más volt, a Korra legendája jobban belement a politikába, komolyabb volt, társadalmilag és technikailag is modernebb. Ez a komolyabb hangvétel eleinte taszított, de azért mégis tudtam szeretni a sorozatot.

2016. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!