Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha megnéztek egy filmet,...

Ha megnéztek egy filmet, szoktatok róla véleményt, elemzést írni/mondani?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak az én szokásom? :)

Ritkán találok olyan embert akivel tudok filmekről beszélgetni, és akkor is általában annyival lezárul, hogy aha, jó volt/nem volt jó.


(Nagyon sok klasszikust nem láttam még, ezeket akarom pótolni a közeljövőben.)


Én szeretek egy filmen sokáig "rágódni", más nincs így ezzel? :)

(16/L)



2016. máj. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen port.hu-n
2016. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Baráti sörözések alkalmával sokszor részletesen beszélünk filmekről, barátommal és nővéremmel szintúgy. Fórumon is szoktam néha véleményt írni.

Lehet, neked való lenne egy filmes blog indítása. :)

2016. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még jártam fórumokra, néha írtam. De már nem járok, és új filmeket sem nagyon nézek.


Ettől még olvasgatom mások véleményeit, de inkább csak angol oldalakon, a magyarokat kerülöm.

2016. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont azért kezdtem filmezni, hogy pótoljam a klasszikusokat. Egy barátom pedig megkért, hogy írjak róluk neki beszámolókat:


[link]

2016. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írok róla véleményt, de kiváncsi vagyok a közönség véleményére a filmekkel kapcsolatban. Megnézem mennyi pontot adnak rá, meg hogy mennyit hozott a moziknál. Ezek sokat jelentenek szerintem egy-egy filmnél.
2016. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!