Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezekről tudtok véleményt...

Bellus barna kérdése:

Ezekről tudtok véleményt mondani? Több lent!

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon keresem az izgi de romantikus animéket amiknek a vége jó ( összejönnek , házasság stb. ...) Ezeket szedtem össze amik mondhatni romantikusnak tűntek ...

Ha tudtok valamelyikről csak annyit írni hogy romantikus és jó a vége vagy ritka szar és ne nézd meg akkor azt megköszöném!

-Akagami no Shirayuki-hime

-Chuunibyou demo koi ga shita

-Gossic

-Mashiro-Iro Symphony

-Sakurasou no pet na Kanojo

-Koi to Senkyo to Chocolate

-Bokura ga ita

-Lovely Comlex

-Ao Haru Ride

- Himamori Himari

-Strike the Blood

- Gekkan Shoujo Nozoki-kun

-Amagami SS

-Spice and Wold

-Akaneiro ni Somaru Saka

-Yamada-kun to 7-nin no Majo


Előre is köszönöm ...



2015. nov. 13. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az akagami no shirayuki-hime nagyon jó, a vége is jó és azt hiszem 2016-ban még folytatása is lesz.

Bokura ga ita, ahogy emlékszem nem volt rossz. De a rajzolása nem volt jó és, mint láthatod nem maradt meg bennem túlzottan.

Lovely complex-et mindenképpen ajánlom. Jó a vége is és nagyon vicces.

Ao haru ride: számomra ez az anime unalmas volt.

Gekkan shoujo nozaki-kun ez jó anime, bár nekem egy kicsit befejezetlennek tűnt a vége.

Amagami ss- ennek csak az első pár részét láttam, de nem tetszett túlzottan.


Pár animét ajánlanék, ami olyan amit te szeretnél:

- mikakunin de shinkoukei

- golden time

- itazura na kiss

- ookami shoujo to kuro ouji

- kaichou wa maid-sama

- kimi ni todoke

- ouran high school host club

- sukitte ii na yo

- aishiteruze baby

- hana yori dango

- marmalade boy

- soredemo sekai wa utsukushi

- kimikiss

- toradora

- fushigi yuugi

- peach girl


Remélem tudtam segíteni neked.

2015. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam romantikus animéket nézni, így azok közül, amiket felsoroltál csak a Spice and Wolf-ot ismerem, de azt nagyon tudom ajánlani. Néhol kicsit talán nehezen érthetőek benne a kereskedelmi összefüggések, de a két főszereplő közötti viszony teljesen egyedülálló. A kedvenc animéim közé tartozik.


Azok közül, amiket az első válaszoló írt, én ezt a kettőt ajánlanám:

- kaichou wa maid-sama: nagyon vicces (főleg az első részek)

- toradora: nekem annyira azért nem jött be, de nagyon sokan vannak, akik imádják

2015. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm hogy válaszoltatok és azt is hogy még + animéket küldtetek csak az a gond hogy nagyobb részt már láttam őket de azért nagyon kedvesek vagytok. Köszi.
2015. nov. 14. 11:11
 4/5 D-Mano ***** válasza:

Ao haru ride -Nekem tetszett ez az anime, én pl. ajánlanám.

Strike the blood- Hát, van benne romantikus szál, de talán nem a legmélyebb érzelmeket ábrázolja (az akción és humoron nagyobb a hangsúly), és a vége persze jó.

Spice and wolf- Kb. a felénél abbahagytam, mert (ez lehet hülyén fog hangzani) egyszer úgy akarok rászánni egy napot, hogy semmi más dolgom ne legyen, és a hangulatom is tökéletes legyen hozzá, mert olyan egyedi hatást gyakorolt rám addig, hogy szerném megbecsülni...

2015. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akagami no Shirayukihime - egynek elmegy


Chuunibyou demo Koi ga Shitai - a történet kitalálója tuti be volt drogozva, amikor megírta, de nem rossz, a túltengő hülyesége néha az én agyamon is megmutatta hatásait


Gosick - mindenképp, egy élmény volt számomra


Mashiro-Iro Symphony - nem tudok nyilatkozni


Sakurasou no Pet na Kanojo - földön fetrengve röhögős anime, kár kihagyni


Koi to Senkyo to Chocolate - nem tudok nyilatkozni


Bokura ga Ita - nem tudok nyilatkozni


Lovely Complex - hát, nem az animeipar csúcsa... én kifejezetten unalmasnak, erőltetettnek találtam


Ao Haru Ride - a történetet a felénél abbahagyták, ami nagyon idegesített, figyelembe véve az időt, amit a megnézésére szántam. Egynek elmegy, nem egy kiemelkedő darab


Himamori Imari - hát, nem is tudom, inkább nem ajánlom


Strike the Blood - semmire sem emlékszem belőle, felejthető (meg aztán az Alkonyat óta rühellem a vámpírokat, az se segített rajta)


Gekkan Shoujo Nozaki-kun - akkora hülyeség, hogy fizikai fájdalmat éreztem a nézése közben... inkább ne


Utolsó négyről nem tudok nyilatkozni.

2015. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!