Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem ezt? (Bővebb...

Csak én nem értem ezt? (Bővebben lent) (A Star Warssal Lázadókkal kapcsolatos)

Figyelt kérdés

SPOILER

A 2. évadban Ahsoka már az első résztől sejti,hogy ki rejtőzik Vader maszkja alatt majd amikor elmegy Ezrával és Kanannal a jedi templomba már bizotsan tudja,hogy ki rejtőzik a maszk alatt de mégis a 2. évad utolsó részében egy ilyesmi párbeszéd el kettejük között (nem szószerint idézem):

Ahsoka: Egy idejig azt hittem,hogy tudom ki rejtőzik a maszk alatt de az lehetetlen az én mesterem sosem lenne olyan aljas mint amilyen te vagy.

Vader: Anakin Skywalker gyenge volt. Ezért elpusztítottam.

Ahsoka: Én pedig megbosszulom a halálát.


Én itt csak azt nem értem,hogy ha Ahsoka tudja ki rejtőzik a maszk alatt miért akarja mégis megölni egykori mesterét. Vagy elbizonytalanodik abban,hogy tudja-e hogy ki van a maszk alatt???

Mert ugyebár utána meg amikor levágja Vader fél maszkját rájön, hogy a maszk alatt mégis egykori mestere rejtőzik és ki akarja menteni a templomból Vadert. Hogy most akkor egy idejig elbizonytalanodott volna abban Ahsoka,hogy Vader maszkja mögött Anakin van-e és ezért akarta volna megölni a mesterét vagy ezt csak én nem értem ??

Remélem érthetően fogalmaztam :)

Beszólásoktól kíméljetek!!

Válaszaitokat előre is köszönöm!!!!



2016. ápr. 15. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy nem szó szerint, de azért mégis meghalt az a személy, aki anno Anakin Skywalker volt, és ezt szeretné Ahsoka megbosszulni. Darth Vader már egy teljesen más személy/személyiség, nem az az ember, aki anno Anakin volt.


Amikor a maszk alól látja Anakint, akkor egy kicsit ikonikus jelenet zajlik, mert félig Vadert és félig Anakint látjuk, ami miatt Ahsoka kicsit megenyhül, ugyebár valamennyire azt az arcot látja, aki egykor Anakin volt.

2016. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még hozzátenném, hogy hasonló az eset mint Lukenál, aki szintén látta még a jót az apjában és nem akarta elengedni.
2016. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!