Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead című sorozatb...

The Walking Dead című sorozatban ki az a Negan? Az igaz, hogy a főszereplők egyik legnagyobb ellensége?

Figyelt kérdés
Annyira nem ismerem a képregényeket ezért kérdezem,hogy ki ő . 6 évad óta csak Negan Negan Negan név többször is felbukkan . Valahol olvastam,hogy a TWD univerzumban ő az egyik legádázabb leggonoszabb főfőfőgonosz . Szóval valaki tud infót róla ?

2016. márc. 14. 20:33
1 2
 1/11 SecretKeeper válasza:

[link]


Tekerj lejjebb ^-^

2016. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Negan lesz az, aki itt mindent és mindenkit szétbasz földbetipos, megöl, kinyír, megkínoz, elvesz és még lehetne sorolni. Szóval ő egy Badass karakter, az egyik legjobb a képregényekben. Ő fogja megölni Abrahamot, Glennt és még sok mindenkit, szóval remélem, hogy jó sokáig benne lesz. Amúgy eredetileg asszem Carl szemét is ő lövi ki. Glenn halála meg a legbrutálisabb lesz mind közül.Lényegében ez fog belőle maradni szóval remélem az alkotók bevállalják: [link]
2016. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát srácok az komoly. Nem tudja valaki,hogy mi lesz Negan sorsa ki öli meg idővel ? Meghal egyáltalán a képregényben ? Sorozatban még ez kérdés
2016. márc. 16. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia második vagyok. Miután rendesen szétb****sza a bandát, és kitöri Rick lábát, meg jól elagyabugyálja végül az lesz a vége, hogy Rick elvágja a torkát. Ez nem tudom pontosan a képregény melyik részében van, de remélem után behoznak majd egy még állatabb fő gonoszt, mert akkor utána már csak szimpla zombiapokalipszis lenne.
2016. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm !!! Olvastam,hogy 6 évad végén fog feltűnni a karakter és nagy durranás lesz a léte. Valakit megöl . 7 évad főgonosza lesz ő -olvastam ezt is. Én reménykedek,hogy 1-2 évadnál nem nyúzzák az ő történetét hosszabbra vagyis reménykedek,hogy kinyírják . Kormányzót is utáltam.
2016. márc. 17. 10:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Negan még mindig él a képregényben [link]

De ott Abraham-et nem Negan öli meg, hanem Dwight egy nyílpuskával (az ő karaktere lopta el Daryl-től a motort és az íjpuskát). Carlt sem Negan lőtte szemen, hanem Douglas, Alexandria vezetője véletlen, a zombiinvázió közepette.


Szerintem Negan karaktere ki fog tartani a sorozat végéig, hiszen nála nagyobb fenyegetést már nem lehet előhúzni a tarsolyból. A sorozatban pedig mindig kell lennie valami veszedelemnek, mert a nyugis állapot nem izgalmas, és viszi a nézőket. (Igaz, a túl sok sokkoló jelenet is ugyanezt teszi).

2016. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Negan még mindig él a képregényben [link]

De ott Abraham-et nem Negan öli meg, hanem Dwight egy nyílpuskával (az ő karaktere lopta el a tv-ben Daryl-től a motort és az íjpuskát). Carlt sem Negan lőtte szemen, hanem Douglas, Alexandria vezetője véletlen, a zombiinvázió közepette.


Szerintem Negan karaktere ki fog tartani a sorozat végéig, hiszen nála nagyobb fenyegetést már nem lehet előhúzni a tarsolyból. A sorozatban pedig mindig kell lennie valami veszedelemnek, mert a nyugis állapot nem izgalmas, és viszi a nézőket. (Igaz, a túl sok sokkoló jelenet is ugyanezt teszi).

2016. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a duplázásért. :) Egy idióta a böngészőm!
2016. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondlom a sorozatban előtt utóbb úgyis meghal.
2016. márc. 17. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!