Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szex és New York 3x09...

A Szex és New York 3x09 részében ezt hogy értette Samantha?

Figyelt kérdés

Mikor az új pasijának rossz izű a spermája, ez a párbeszéd zajlik le a lányok között (írom zárójelben az eredetit is, hátha úgy valaki rájön, mert a magyar verziónak nem sok értelmét látom.)

Samantha: Nem, ez nem csak uborkásan keserű. Valami más is van benne. Megvan, Clorox. (lt's not just asparagus. lt's asparagus and something else. l know: Clorox.)

Miranda: Legalább kifehéríti a lepedődet. (At least it'll get your whites whiter.)

Samantha: Ez súlyos, kimegy a gálám. (This is serious. l almost gagged.)



2016. febr. 15. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
azért mert valamit nem ad ki a google, attól még létezik :)
2016. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem, de nyilván nem fognak olyan szót használni egy amerikai film szinkronjában, ami városi szingli nőknek szól, amit még a google se ad ki...
2016. febr. 15. 14:30
 13/14 A kérdező kommentje:

Máshol is vannak bakik... Most pl ezt nézem, mikor megmondja Miranda Steve-nek, hogy terhes. A magyart sose értettem:

Miranda: Csak te lőttél kapura mostanában.

Steve: Én voltam az egyetlen, aki gólt is lőtt?

Most ha a focis metaforát nézzük, a kapuralövés a szex, a góllövés meg a gumi nélkül beleélvezés, de a magyar verziónak így nincs értelme. Az angol meg tök egyértelmű és érthető.

2016. febr. 15. 22:10
 14/14 A kérdező kommentje:

Ugyanebben a részben a végén sincs értelme a szinkronos változatnak, mikor Steve megkéri Miranda kezét.

Miranda: Majd kitaláljuk.

Steve: Együtt találjuk ki.

Mi van? :D (Az angolban érthető EZ IS.)

2016. febr. 15. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!