Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Magyarország vezető...

Melyik Magyarország vezető torrent oldala, ha van ilyen?

Figyelt kérdés
ahol a legtöbb torrent található,szinte minden megtalálható rajta,filmek zenék stb,nyilván meghívó kell az ilyen oldalakhoz,csak úgy kérdezem.
2010. márc. 30. 11:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ne is válaszolj,megtették helyetted is,mert vannak itt EMBEREK is.
2010. márc. 30. 13:09
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen, vannak itt EMBEREK is. Azért nem válaszoltam, mert már megtették helyettem, a parasztozás pedig a kedves reakciódnak szólt, amivel leteremtetted az első hozzászólót.
2010. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ami jár az jár!egy egyszerű kérdést tettem fel,de lenézően válaszolt a "kedves" válaszoló,pedig semmi rosszat nem kérdeztem,sőt,vannak olyan kérdezők,akik linkeket kérnek,mégsem szólják le őket.
2010. márc. 30. 13:30
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak megjegyezte, hogy rossz a kategória. A paraszt jelzőt visszavonom, látom, tudsz te higgadtan is reagálni.

Amúgy se Gigatorrentsen, se nCore-on nincs meghívás pillanatnyilag. Tudom, mert mindkét oldalon fent vagyok :)

2010. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy,hogy fenn vagy,már mint,ahhoz képest amennyien szeretnének felkerülni,az igazából a bajom,hogy mindegyik filmet megtaláltam amit akartam,csak kevés a kapcsolat,és így lassan,vagy egyáltalán nem jön a film,és igen rossz a kategória,de még mindig jobb,mintha a szex témához írtam volna:)
2010. márc. 30. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!