Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Magyarország vezető...

Melyik Magyarország vezető torrent oldala, ha van ilyen?

Figyelt kérdés
ahol a legtöbb torrent található,szinte minden megtalálható rajta,filmek zenék stb,nyilván meghívó kell az ilyen oldalakhoz,csak úgy kérdezem.
2010. márc. 30. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Rossz kategória!
2010. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ncore

nem lehet bejutni

2010. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
te sza rházi első válaszoló,inkább a kérdésre válaszolj,vagy kussolj! második válaszoló köszi.
2010. márc. 30. 12:06
 4/15 anonim ***** válasza:

2.vagyok

vagyis be lehet jutni,de nagyon nehezen.(

ha vki küld neked meghívót,az tul.képp felelősséget is vállal érted.Szóval nem szívesen küld senki meghívót:(

2010. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
aha értem,de miért ennyire nehéz bejutni az oldalra már mint ennyire népszerű?gondolom akkor sok cucc lehet az oldalon.
2010. márc. 30. 12:10
 6/15 anonim ***** válasza:

igen elég sokminden fent van,és sokat seedelnek is a tagok...

szóval magasak az elvárások:O

2010. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
aha,hát ja az ilyen oldalakra nehéz bejutni,de azért fennt vagyok jó oldalakon,carpathians rohamosan fejlődik,moovesite,1st torrent,ztracker revolution vorld,deathlord,ezek sem rosszak,van 1-2 olyan film,amit régóta kerestem és ezeken megtaláltam,csak alig van seed és valamelyiknél el sem kezdi a letöltést,ez a zavaró az ilyen oldalakban,amúgy jók szeretem őket.
2010. márc. 30. 12:31
 8/15 anonim ***** válasza:
én csak 1st-ön vagyok fent, az általad felsoroltak közül,de sajna úgy van,ahol sokminden megtalálható+sok a seedelő, oda nehéz bejutni:(
2010. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ncore

jelenleg nincs meghíváűs, nem lehet bejutni

2010. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Jó paraszt vagy kedves kérdező...

És nem válaszolok a kérdésre...

2010. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!