Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Motel 3 című filmről vélemény?...

Motel 3 című filmről vélemény? Érdemes megnézni? Brutálisabb mint az első 2 része?

Figyelt kérdés
Ha brutálabb akkor nem nekem való lesz. Az első 2 részét kíváncsiságból megnéztem ,de csak is tv-ben hát egy szóval utálom az ilyen kínzós filmeket csak kíváncsiságból néztem meg . A harmadikra is kíváncsi lennék mivel ma lesz a tv-ben és érdemes megnézni ? Undorítóbb jelenetek vannak benne mint az első kettőben ? Azt olvastam anyagilag bukott a harmadik rész úgy látszik sok sok milliárd ember írtózik az ilyen filmektől .

#motel 3
2016. jan. 18. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Vagy azért bukott, mert egy vacak volt, amit már nem Eli Roth rendezett...
2016. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebből nem tudtam meg semmit sem !!!! Azt azért hozzáteszem nem semmi a színészektől meg akik részt vettek a filmben ezen a szérián dolgozni hát ilyen undorító mocsok beteg filmszériában én nem vettem volna részt még pénzért sem :D
2016. jan. 18. 20:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont ki is jelentették,hogy ebből már nem fog negyedik rész készülni talán jobb is :D
2016. jan. 18. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézed, mint a Motel 1-2. folytatását, akkor csalódni fogsz. Ha csak megnézed elvárások nélkül, még jó lehet egynek. Már nem sokra emlékszem belőle, ami azért beszédes a minőséget illetően. :P
2016. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd a kiskutyámat oda hívom mellém ne féljek :D Amúgy meggyőzött a véleményed elkezdem az elejétől és majd kiderül mi lesz lehet parázni nem fogok ha nem brutálabb mint az 1-2 része pedig valahogyan sikerült megnéznem azt a két részt is . Inkább az undorító jelenetektől parázok gyomrom nem nagyon bírja az ilyet hányinger kerülget ilyenkor :D
2016. jan. 18. 22:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Háááttt megnéztem :D Nem ajánlom senkinek sem nagyon rossz film volt ! Annyira mű volt az egész film,hogy hihetetlen feléig bírtam utána átkapcsoltam hülyeség
2016. jan. 19. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
ó, pedig utána jött a manapság oly divatossá vált "csavar" a történetben. :P
2016. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:P :P :P Ezt már nem bírom megnézni :D Talán egy másik életben 6 feles után :DDD
2016. jan. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!