Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nemes Jeles László miért nem...

Nemes Jeles László miért nem a gulágról készített filmet?

Figyelt kérdés
200 000 magyar halt meg ott.

#Gulag #Nemes Jeles
2016. jan. 12. 14:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
28%

siman a naci mantrat nyomod.


A kutyat nem erdekli hogy te mit tartasz fontosnak vagy mit nem.

2016. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem mindenki náci, aki nem betegesen filoszemita, mint te...
2016. jan. 13. 20:00
 23/29 anonim ***** válasza:
54%

Tehát készül egy film a holokausztról, ami történesen jó is és magyar film is, és bezsebel minden elképzelhető díjat. Ha másik országban történne ilyesmi, akkor az adott ország lakói feltehetően büszkék lennének rá, hogy a filmjük sikereket ér el. Magyarország ellenben tömve van olyan gyökerekkel, mint a kedves kérdező, így inkább zsidózik egy kiadósat, persze 0 tényleges történelmi tudással, vagy jártassággal a jelenkor politikai helyzetében, hiszen minden tudását kuruc.infóról vagy ahhoz hasonló szellemi szintű oldalakról szerezte (esetleg hasonszőrű konteóhívő ismerőseitől), és azt hiszi, hogy ezzel ő most megmondta. Tehát most segítek neked és elmondok néhány fun fact-et: a zsidó egy vallás, ergo az a 600.000. ember akiket a második világháború végén elhurcoltak és megöltek ugyanúgy magyarok voltak, mint akik a gulágokon haltak meg. Miért nem arról forgatott filmet? Mert nem arról akart. Durva.

Ha neked ilyen fájdalmas látni, hogy sok embert még érdekel ez a téma (megjegyzem téged is, különben nem írogatnál ki ilyen kérdéseket), akkor lehet mással foglalkozni, vagy esetleg megnézheted a filmet és ha nem tetszik, akkor kifejtheted, hogy miért nem. De, hogy az alapok ismerete nélkül kelted a feszültséget, az meglehetősen irritáló.

2016. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
KI mondta, hogy ez magyar film? Annyiban magyar, hogy magyarok pénzéből készítették magyarellenes elemek. Tessék elolvasni a nyilatkozataikat.
2016. jan. 26. 15:40
 25/29 anonim ***** válasza:

Magyarellenes? Mi a magyarellenes ebben filmben? Te meg talán nézd meg, mielőtt fröcsögöd a hülyeségeidet

Két lehetőség van. 13 éves vagy, vagy egy suttyó idióta. Mindkét esetben fölösleges a vita, szóval én most ki is szállok.

2016. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
42%

Ki adott volna a gulág-filmre pénzt neki? Ez egy jól megtervezett ötlet volt! Erre a témára még egy ideig lesz pénz. De előbb-utóbb értelmessé válik mindenki...

A gulág-film még a sima-göröngyösi lisztharmat díjat se kapná meg! Valaki csodálkozik, hogy ez a film mindenhol nyer? Véletlenek nincsenek...!!!

2016. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mennyi hülye ember írogat ide is. Egyik jelenti a kérdést ami szerintem igen jogos, a másik meg kijelenti hogy nem az emberek dolga hogy az adott rendező mit akar. Emberek, szerintem a kérdező jó kérdést tett fel, és ti még csak nem is voltatok képesek reális értelmes válasz adására. Titeket kéne jelenteni!



Azért nem a gulagokról készített filmet, mert a német haláltáborok sokkal felkapottabb téma a mai napig, mert Európában történt. A gulagok története pedig nem érdekli sem az USÁt, sem pedig Európát. Viszont ezen dolgokat érdemes volna valóban lencsevégre kapni és az agymosott embereket valamelyest felvilágosítani arról hogy a háború nem a jó és a rossz küzdelméről szólt, hanem a győztesek és a vesztesek viadaláról amely rengeteg áldozatot követelt.


A gulagok sokkal kegyetlenebb táborok voltak, halálig dolgoztatták az embereket, fagyban, étlen szomjan. Valószínű a rendező úgy volt vele hogy a lerágott csontot újra előveszi és ismét lerágja. A gulag sokkal keményebb téma lenne minden tekintetben, szerintem. Valóban szörnyű ami a német táborokban történt, de az embereknek már elegük van hogy ismét előjönnek ezzel a filmesek. Nem kéne már ezt bolygatni.

2016. júl. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Egyik jelenti a kérdést ami szerintem igen jogos. "


Mielőtt valaki félreértené, a kérdés jogos és nem a jelentgetés!

2016. júl. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Na jó lehet kicsit eltúloztam a különbséget, de ahogy hallottam tényleg durvák voltak a gulagok, csak úgy ahogy a német táborok. Egyik sem volt piskóta, viszont tényleg érdemes volna erről a témáról is írni, filmezni, mert tényleg fontos. Talán egyszer, de javaslom kérdező csapj fel rendezőnek és rendezd meg, mert szerintem egyhamar nem fog róla senki.
2016. júl. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!