Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem Jamei Bower és Lily...

Miért nem Jamei Bower és Lily Collins játszik a Shadowhunters-ben?

Figyelt kérdés
Ugye ők a Csontvárosban szerepletk, de végül nem csinálták meg a következő filmet hanem ehyett sorozatot csináltak (mert a film kint megbukott) a Shadowhunters-t, viszont a sorozatban nem ők a főszereplők és az érdekelne hogy miért nem?

2016. jan. 11. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem őket szerződtették le. Mondjuk Collins leváltásának örülök, mert külsőre csak akkor választhattak volna Claryre kevésbé hasonlító színészt, ha Collinsnak lenne egy pasiverziója. (Így, mivel a nemek nem egyeznének, a hasonlóság pontosan 0 lenne.)

Bower... hát őt nem tudom, nem volt vészes, bár tény, hogy Jace szerepére tökéletes volt, és az új színésszel még nem nagyon békültem ki, de ez van. Nem akarok hülyeséget mondani, de asszem most mást forgat... nem biztos, lehet összekeverem valakivel.

2016. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen én is sajnálom Jamie-t. Nagyon szépen köszönöm a választ. Egyépként esetleg tudod hogy Jamie és Lily együtt van? (tudom hogy nem ide vág sak gondoltam hátha tudod)
2016. jan. 11. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a film bukás volt akkor tuti nem szerződtetnènek le egy sorozathoz. Mindegyikük inkább filmekben szokott játszani. De ezek az új szereplők.. Katasztrófa. Clary. Komolyan. Mi az a lány? Egy plázacica. Egyáltalán nem Clarys. Meg Izabelle sem. A fiúk mèg okèsabbak benne. De a filmbeli szereplők voltak a tökèletesek.:/
2016. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Együtt vannak
2016. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jamie-nek barátnője van (legalábbis legutóbbi információim szerint), de ez nem Lily. Haverok csak, bár nem hiszem, hogy tartják még a kapcsolatot.
2016. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen nekem is jobban tetszenek a filmbeli szereplők...köszönöm szépen mindenkinek a választ.
2016. jan. 12. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus, az elején borzasztóan utáltam Dominic-et meg Katherine-te de egyre jobban megszerettem őket, ahogy elkezdődött a sorozat. Ma a régi gárdából már csak Godfrey-t hiányolom (Magnus). Nem mintha bajom lenne Harryvel, de nekem Magnus=Godfrey...mellesleg neki nagyon jól állt a csillámpor xD
2016. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az új sorozatot nem nagyon kedvelem , már csak azért is , mert az ÚJ CLARY egyáltalán nem illik a sorozatba . Mint ahogy az egyik válaszoló írta , szerintem is inkább egy plázacica a sorozatbeli Clary .. :( :(

A Csontváros filmet imádtam , kár hogy nem lesz film folytatása :(

2016. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a sorozatban csak az új Alac jön be. Matt fényévekkel jobb. Bár nézem, az új részt is megnéztem, de egyébiránt a film nekem jobban tetszett, hitelesebb volt.

Lily nekem csak külsőre nem stimmelt, tökéletesen játszotta Clary-t. Jamie számomra külsőre és a játékával is tökéletesen testesíti meg Jace karakterét. Dominic-kal semmi problémám nincs, azt leszámítva, hogy fikarcnyi köze sincs az általa játszott karakternek a könyvbéli Jace személyiségéhez.

Amit viszont mindkettőben kifogásolok: Valentine! Hol a manóban van a magas, széles, szögletes vállú, erős, igazi harcos testével rendelkező, de mégis kicsit első ránézésre szürke hivatalnokkal összetéveszthető, platinaszőke Valentine? Csak az őrületbe hajló szenvedélyt képesek elkapni belőle, a külsőségek, és a személyisége mélységei valahol elvesztek. Hogy ő elbűvölő! Mert ez a veszélyes benne! Hogy jóképű és tenyérbemászó, és olyan könnyű bedőlni neki, ennek szikrája sincs meg egyik adaptációban sem, csak beszélnek róla :D

De lehet csak engem érdekel túlságosan a rossz arc, gonosz szereplő, vagy én olvastam egy teljesen más könyvet...

2017. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De most komolyan, ti hogy éreznétek magatokat, ha a külsőtök miatt nem kapnátok meg egy munkát?!

Ne legyetek ilyen gonoszak!

És egyrészt azért nem választották Lilyt és Jameit, mert egyrészt ugye megbukott a film, másrészt pedig a kritikusok véleménye szerint: a filmben egyiknek sem volt arcmimikája! Ami szerintem igaz, és a sorozat már a második évadnál tart, ami a színészek miatt is van.

Puszikaaa

2017. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!