Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Glee Dalton cosplay? Segítség!

Glee Dalton cosplay? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni. Itthon tudok valahol a Glee című sorozatban látható Dalton egyenruhát venni valahol ?

Vagy ha nem, akkor ti csináltatok már ? A Dalton Akadémia címert hogyan csináltátok meg ? A piros részeket meg csak simán felvarom egy sötétkék/fekete zakóra ?

Előre is köszönöm a válaszokat !! ^^



2016. jan. 9. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a sorozatot, de rákerestem.

Ha nem tudod teljesen megvarrni a zakót, akkor keress egyet, ami hasonlóan néz ki és jó a méret.

Ezután pedig valóban csak piros szegélyt kell varrnod körbe , ahol a képeken látod.

Plusz ahogy látom a mellkas résznél méyen kivágott a zakó, ha nem találsz ilyet akkor kivághatod magadnak is, majd elvarrod a széleket és jöhet a szegély.

2016. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahh, köszönöm szépen :D

Azt megkérdezném, hogy mit jelent az, hogy mélyen kivágott ? Lehet hülye kérdés, de nem nagyon értek az ilyesmihez

2016. jan. 12. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra értettem, hogy a has körül kezdődik a zakó kivágása a gombokkal, nem pedig a nyak vagy a mellkas részen, mint néhány másik zakó, amik alól éppcsak kikukucskál az ing és a nyakkendő. :)
2016. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaa, igen, értem, köszönöm szépen a segítséget :D

Azt esetleg meg tudod, hogy ilyen felvarókat csinálni, vagy rendelni, vagy venni azt hol tudok ? Vagy egyeltalán lehet-e valahol ? :)

2016. jan. 12. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Egész biztosan találsz minden nagyobb méteráru boltban, attól függően melyik vársoban élsz.


Ha nincsen, akkor te magad is tudsz készíteni, vagyél egy nem sztreccses piros anyagot ami jónak tűnik, találd ki milyen vastag csíkot szeretnél és vágj 2x olyan vastagot az anyagból. Majd hajtsd be mindkét oldalon az anyagot hátulra, hogy megkapd azt a vastagságot, ami kell és élezd le ha kell vasalóval a széleket. Majd varrj végig az anyag mindkét szélén síma egyenes varrással és kész is.


Vagy egyszerűen csak félbehajthatod a levágott 2x akkora anyagot, az egyik oldalt leélezed a másikat végigvarrod.


Utána pedig anyagra használt ragasztóval fel tudod tenni a zakóra, egyszerűbb, mintha felvarrnád és jobban is fog kinézni, ha még nem vagy annyira otthon a varrásban. :)

2016. jan. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El sem tudom mondani, mennyire köszönöm !!:D
2016. jan. 13. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!