Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok Zombis Sorozatokat?

Tudtok Zombis Sorozatokat?

Figyelt kérdés

Sorozat legyen, ne film.

Amiket láttam már...

The Walking Dead (folytatását várom)

Fear The Walking Dead (2.-Évadát várom)

Z, Nation - Z, Mint Zombi (3.-Évadát várom)

Ezekhez a sorozatokhoz hasonló sorozatot keresek.

Zombis legyen! ne olyan mint pl.: The Strain - A Kór. stb...

Kifogytam a Zombis sorozatokból, aki tud az legyen szíves írja le.

(((Az Ahs vs. Evil Dead, nem jött be!!!)))



2016. jan. 6. 16:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
és fent van már az oldalon az első rész :)
2016. febr. 21. 23:14
 22/26 anonim válasza:
Ezeken kívül nem nagyon van említésre méltó zombis sorozat...bár én eddig még csak a The Walking Deadet és a Fear The Walking Deadet láttam/nézem és a legjobb...szóval szerintem felesleges keresgélned mert ezeket nem fogja felül múlni és csak hasonlítgatni fogod hozzá...ami szerintem nem jó :)de azért próbálkozhatsz :D sok sikert hozzá :)L/16
2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönőm válaszod!
2016. márc. 23. 17:20
 24/26 Mindenre válasz válasza:
Sziasztok!:) Van még egy hasonló sorozat. A címét pontosan nem tudom,de talán benne volt,hogy csatahajó. Az egész az Anktartiszon kezdődik és ott tudják meg a szereplők,hogy kitört egy zombi járvány. Nem tudom már azt se pontosan,hogy jó sorozat-e,mert már régen láttam és akkor is csak pár részt. Esetleg ha még ti tudnátok ebben segíteni az jó lenne.
2018. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Aladár Benő válasza:

Amire Te gondolsz az a The Last Ship. Nem zombis sorozat egyébként,de valóban apokaliptikus,én néztem egy ideig elég jónak mondanám,bár nem annyira pörgős.

Ha még zombis sorozatokat keresel ajánlom figyelmedbe ezeket:

Dead Set:(valósághow részesei apránként jönnek rá mi történik a kinti világban és próbálják menteni az életüket)

In The Flesh:(találnak egy gyógymódot,bár nem változik vissza a zombi emberré,csak Szocializálódik,és az emberek vadásznak rájuk,hiába próbálnak beilleszkedni.)

Santa Clarita Diet:(egy családanya "zombi" lesz és a családja segít neki elkapni a következő áldozatát majd feltálalni a vacsit/bár ez kicsit eltér a többitől)

Bár a twd volt a kedvencem egy ideig a Z nation szerintem túlszárnyalta azt és sikerült humort is belevinnie. Igaz Nem annyira életszerű,de mivel amúgyis egy sorozatról beszélünk szerintem nagyot alkottak vele.

2018. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
the last of us
márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!