Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok Zombis Sorozatokat?

Tudtok Zombis Sorozatokat?

Figyelt kérdés

Sorozat legyen, ne film.

Amiket láttam már...

The Walking Dead (folytatását várom)

Fear The Walking Dead (2.-Évadát várom)

Z, Nation - Z, Mint Zombi (3.-Évadát várom)

Ezekhez a sorozatokhoz hasonló sorozatot keresek.

Zombis legyen! ne olyan mint pl.: The Strain - A Kór. stb...

Kifogytam a Zombis sorozatokból, aki tud az legyen szíves írja le.

(((Az Ahs vs. Evil Dead, nem jött be!!!)))



2016. jan. 6. 16:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Bár én tettem fel a kérdést, de arra az esetre ha valaki hasonló cipőben járna mint én, van még egy zombis sorozat, bár ebben vámpírok és vérfarkasok is vannak, a cyme: - halottak völgye.

[link]

2016. jan. 18. 16:56
 12/26 anonim ***** válasza:

A Telltale The Walking Dead Season 3-ról annyi információ van, hogy jön. 2016 szeptembere előtt biztos nem adják ki szerintem. Vannak mendemondák róla az interneten, hogy ebben is Clementine-t fogjuk irányítani, de már idősebb lesz, tinédzser kor vége/fiatal felnőtt lesz. Beszélik, hogy feltűnnek majd benne korábbi szereplők, mint Lilly, és állítólag Arvo is bosszúra éhes lesz. De ezek spekulációk


Annyi biztos, hogy ugyanúgy lesz egy DLC, The Walking Dead- Michonne címen, ez elvileg három epizódból fog állni. Ezután várható majd a harmadik évad. Hogy mikor adják ki, nem tudom.


A Telltale most elég sok franchise-t megvásárolt (ez is okozza azt, hogy a folytatások kicsit csúsznak): Trónok harca, Minecraft, TWD, Tales from the Borderlands, The Wolf Among Us. Ez utóbbi nem zombis, de próbáld ki, történetben ez is igen jó, mondjuk ez inkább interaktív animációs film, kevesebb az akció benne. Van hozzá teljes magyarítás, októberben készült el teljesen, sokáig csak az első három epizódjához volt. Innen letöltheted, [link]


Azt töltsd le, amit októberben adtak ki, benne vannak az előző részek fordításai is.


A története annyi, hogy az ismerős meseszereplőknek el kellett menekülniük a "Szülőföldről", és itt a mi világunkban kell boldogulniuk. Sok ismert szereplő fog feltűnni: Hófehérke, Kékszakáll, Szépség és a Szörnyeteg, a Nagy Gonosz Farkas alias Bigby (őt irányítod), a Favágó, Colin (a három kismalac egyike) és még néhány olyan szereplő, ami angol mondókákból lépett ki, vagy Grimm regényekből. (Egyébként remek újítás, hogy van egy Fabulák könyve a játékban, és folyamatosan nyílik ki minden oldala, benne a szereplők, fontosabb tárgyak, helyszínek leírásával, így megismerheted őket, a történetüket.).


Ők a "fabulák", a meseszereplők. Akiknek emberi alakja van, gond nélkül be tudnak illeszkedni a "mondének" (emberek) közé. Akinek nincs emberi alakja, vásárolhat glamúrt, amitől emberi alakja lesz. A glamúr viszont nagyon drága. Aki nem tud érte fizetni, mehet a "Farmra", ahol békében élhet, távol az emberektől - viszont soha nem hagyhatja el azt. Gyakorlatilag börtön.


Mesevárosban játszódik a sztori, New York egyik negyede. Mesevárosnak van önkormányzata, bírósága, rendfenntartó szervezete, Bigby Meseváros seriffje. Ő felügyeli, hogy mindenki használja a glamúrt, illetve hogy ne keltsen senki feltűnést a mondének szemében, illetve megvédi egymástól a fabulákat. Érthető okok miatt a múltja miatt sokan elítélik. Az alapkonfliktus tehát adva van, amit megfűszerez az, hogy a glamúr nagyon drága, az önkormányzati vezető nem tartózkodik a városban, a helyettese pedig nem képviseli a fabulák érdekeit és nem ad nekik segítséget sem. Mivel Bigby nekik dolgozik, a nehéz sorsú fabulák még emiatt is neheztelnek rá, olyan dolgokat kérnek tőle, amivel a kormányzat szabályai ellen kell cselekednie. Szóval jó kis döntések várnak rá néha.


Rejtélyes gyilkosságok is történnek Mesevárosban. (Tudni kell, hogy a fabulák gyakorlatilag halhatatlanok, nehezen lehet őket megölni, gyorsan gyógyulnak, szóval gyakorlatilag olyan mértékű roncsolást kell okozni a testben, amibe már bele tud halni). Minden jel arra mutat, hogy egy, hm, maffia is tevékenykedik Mesevárosban, és mivel a fabulák nem várhatnak segítséget a kormányzattól, egyetlen alternatívaként a maffiához fordulnak segítségért. Ami örömmel segít, de cserébe kér is valamit...


Nyugi, ezzel nem spoilereztem el semmit, mert hamar ismertetik a szereplők ezeket "szájbarágós" formában, akikkel interakcióba lépsz. Megmerem kockáztatni, hogy történetben jobb mint a TWD, a hátránya az, hogy szinte csak olvasod a rengeteg szöveget. De a történet nagyon érdekes hangulatú, emiatt szerintem érdemes kipróbálni.

2016. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönőm! :)

Ki próbálom! :)

2016. jan. 20. 20:22
 14/26 anonim ***** válasza:
Dead set töbsségében, inkább zombie filmek készültek...
2016. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Wayward Pines is valami hasonló dolog lesz, amit keresel...
2016. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönőm! :)

Most olvastam hogy a Left 4 Dead játékból készült mini sorozat, facebookon olvastam.

írok linket ha esetleg valaki megnézné az tudja megnézni.

a főcíme tetszet :) én már várom :)

[link]

2016. febr. 17. 21:39
 17/26 anonim ***** válasza:
Na az jó játékkal sokat játszottam, meg is van mind két része. :)
2016. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy van második része is a játéknak. én csak az első részével játszottam, illetve játszok. még mindig a gépen van. De elakadtam egy pályán.

Amikor egy sikátor féleségben van a csapat és egy felvonóval kell feljutni a tetőre ahol van egy csomó korlát lépcső. ott fent van egy gépfegyver és jönnek a zombik, rengeteg, meg azok a kigyúrt állatok akiket én sokáig Hulk-nak hittem. szóval ott. ott mindig kinyírnak. De most a kettőt kipróbálom :)

2016. febr. 19. 03:20
 19/26 anonim ***** válasza:

Vannak segítő gameplayek a youtubeon.

2. rész olcsón beszerezhető a steam-en lehet kártyával is vagy paypal al fizetni.

2016. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

köszi!

De unoka tesómnak van Ncore-ja. ott ingyen lelehet tölteni.

2016. febr. 19. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!