Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó fantasy sorozatot...

Benen kérdése:

Milyen jó fantasy sorozatot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Lehetőleg komoly szerepe legyen benne varázslóknak és jó legyen a története. (a történet jóságától csak akkor tekintek el, ha elég látványos a sorozat)

Ami jól efektelt, jók a díszletek, szépek a helyszínek, azaz nem ilyen olcsó gagyi módon megcsinált. Tetszene középkori vagy jelenkori, de ha jó akár jövőbeli is.

Animékkel légyszíves kíméljetek, csak ha van a Fate stay night szintjén és tényleg jó, akkor érdekel. Animációsat nem néznék túl szívesen csak ha tényleg nagyon látványos és jó. Szóval elsősorban rendes valósan felvett érdekelne. És legyen lehetőleg minél újabb.



2016. jan. 4. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Once upon a time

szerintem az összes elvárásnak megfelel és én személy szerint nagyonnagyonnagyon szeretem

2016. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Merlin kalandjai

a varázslásnak nagyon nagy szerepe van, középkori, a történet érdekes és változatos

a helyszínek szépek, de elsősorban ne látványosságot várj tőle

2008-2012-es sorozat, szóval nem a legújabb, de szerintem nagyon jó

2016. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!