Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem értem a reszkessetek...

Asdqwertzfgh kérdése:

Nem értem a reszkessetek betörők 4. részét az kapcsolódik az első két részhez vagy nem? Lent folyt.

Figyelt kérdés
mert olyan mintha az első két rész előtti rész lenne mert Buzz is fiatalabb meg mindenki. De akkor viszont miért a negyedik résznek van berakva? Vagy lehet hogy épp csak a neveket csinálták ugyanúgy poénból mert a harmadik résznek sincs semmi köze a többihez. Valaki el tudná nekem magyarázni pls.

#részképzés #betorok kapcsolodik
2016. jan. 3. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még életlembe nem láttam.


De pl. a halálos iramban részek sem követik egymást időrendben. Pl. Toki hajsza vagy bármelyik...

2016. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg az első két rész folytatása akart lenni, de mindegyik színészt lecserélték és megváltoztatták a helyszínt és az időt is (egy évtizeddel később játszódik, de a szereplők nem öregedtek).


Ne rágódj rajta, hitvány film. Egy TV sorozatot is akartak belőle készíteni, de az emberek utálták, ezért lemondtak az ötletről.

2016. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat de engem meg mindig idegesit
2016. jan. 3. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a nevek ugyanazok, de egy teljesen másik család.
2016. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt
2016. jan. 4. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első 2 rész folytatása akart lenni. Ha láttad a filmet, abból kiderül, hogy egy évvel történik az "Elveszve New Yorkban" (a 2. rész) után.

Csak a rendezők nagyon elszúrták. Rengeteg dolog nem stimmel, és igazából egy remake-nek jobban elmenne, mint folytatásnak. Kevin is 8 éves, holott már az első részben is annyi volt, és az sem volt szerencsés lépés, hogy kb egy 6 évesnek kinéző gyereket tettek be Kevin szerepébe, aki - ha követjük a kánont - már 10 éves kellene, hogy legyen.

Amúgy rossznak szerintem önmagában nem rossz film, csak mint folytatást elbénázták, és messze elmarad a "valódi" Reszkessetek, betörők! színvonalától.

Egyébként nem Kevin kora az egyetlen baki. A betörőknél például Marvból Harry lett. Ami pedig a film elnevezését illeti, a 3. és az 5. rész gyakorlatilag csak nevében Reszkessetek, betörők. Oké, mindkettő karácsonyi betörésről szól, de semmi köze az eredeti sztorihoz. Csak gondolom, a 3. rész sikertelensége után menteni akarták a menthetőt, és vissza akartak nyúlni Kevinékhez... aztán látták, hogy ez sem menti meg a filmet, így az 5. részben megint új szereplők vannak.

2017. okt. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!