Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol hangzik el a Reszkessetek...

Hol hangzik el a Reszkessetek betörők című film első részében ez a dal? Santa Claus Is Coming To Town

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is lehurrog, nem akárhonnan vettem, hogy elhangzik benne. Ugyan is a film legvégén miután végig ment a szereplő lista, utána van kiírva milyen számok szólnak a filmben és ott olvastam
2011. ápr. 23. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aham, belehallgatam és rémlik, hogy benne van, de meg nem mondom hol, pedig vagy 20-szor láttam már :D Szerintem egyszerűbb lenne, ha letöltenéd és megnéznéd.
2011. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha értem. Megvan a film és láttam én is egy csomószor de nekem nem rémlik. Ha más megoldás nincs, akkor lehet végig nézem.
2011. ápr. 23. 13:39
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként elég jól ismerem a filmet és a számot is, csak azért kérdeztem. Aztán lehet én nem akadok rá arra részre. Lehet tényleg szünet nélkül végig kéne nézni.
2011. ápr. 23. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:

hát vagy az elején amikor pizzáznak, vagy amikor átveri a betörőket a bulival vagy nem lehet h a ... ajj elfelejtettem azt az együttest akikkel az anyja ment haza.. nem leeht h azok játszották?

Vagy a végén amikor látja az ablakból a hókotróshapsit? Vagy a templomban nem azt énekli a kiscsaj ugye? xd Enyni zenés rész rémlik xD

2011. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az oldal pontosan ezzel foglalkozik, de itt sem tudják :$ És nekem sem ugrik be, pedig láttam vagy hatszor a filmet, és a többi szám rémlik. Általában időrendben írják ki a stáblistán az elhangzó zenéket. Ha esetleg meg tudnád nézni, mi után/mi előtt szerepel, talán közelebb jutnánk :)

2011. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a linket meg a tippeket látom nem csak nekem furcsa, hogy ott van a film végén, hogy benne van és mégsem emlékszem rá
2011. ápr. 23. 14:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt az oldalt már láttam de nem tudtam, hogy sorban vannak a számok. Akkor megnézem, hogy melyik résznél szól az a 2 dal kb. már amúgy megvan aztán csak meglesz :) még egyszer köszi :)
2011. ápr. 23. 14:56
 8/12 A kérdező kommentje:
mégse jó, mert nem sorban vannak leírva a dalok. mert a Run Rudolf Run című dal is a film elején van.
2011. ápr. 23. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Én közben előkerestem a filmet, de karcos a DVD. Kudarcra vagyunk ítélve :( :D
2011. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan igaz ez csak sima divx már nézegetem a filmet hátha felbukkan, de azért köszi :) Persze ha valaki tudja azért megírhatná :)
2011. ápr. 23. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!