Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol hangzik el a Reszkessetek...

Hol hangzik el a Reszkessetek betörők című film első részében ez a dal? Santa Claus Is Coming To Town

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is lehurrog, nem akárhonnan vettem, hogy elhangzik benne. Ugyan is a film legvégén miután végig ment a szereplő lista, utána van kiírva milyen számok szólnak a filmben és ott olvastam
2011. ápr. 23. 12:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Végig néztem amennyire lehet. Ez reménytelen továbbra is ha valaki tudja a magyarázatot, vagy hogy melyik akar az a szám lenni, mert lehet valami felismerhetetlen feldolgozás, akkor szóljon köszi :)
2011. ápr. 23. 16:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Bár már régebbi a kérdés,de azért válaszolok :-)

Ez a szám egy kimaradt jelenetben van,mikor a két betörő a furgonjukban ezt énekli...szóval ezért van a listán a zene címe,csak ez a jelenet nincs a filmben.

2019. márc. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!