Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Attól, hogy elküldték Jakupcse...

Attól, hogy elküldték Jakupcsek Gabit a Magyarország, szeretlek! Című műsorban még maradhat?

Figyelt kérdés
Illetve kétféle dolgot olvastam. Sokan azt mondják, hogy maga a műsor is megszűnik. Én erről csak emberektől hallottam a neten, többnyire nem cikkekből. Amit én olvastam a hírekben az pedig az volt, hogy marad a műsor és marad benne Gabi. Most akkor mi az igazi sztori?

2016. jan. 3. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt mutatják:


[link]

2016. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván a következő évadra gondoltak, azzal mi újság? Gondolom, hogy nem egyik napról a másikra kerül ki vagy szűnik meg a műsor, ha igaz egyáltalán.
2016. jan. 3. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a műsor a mai nap lesz.
2016. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, tudom, ezt is láttam, de ez még nem új évad. Mindig úgy van, hogy nyáron vagy akörül megy szünetre és jön szeptember környékén. Szóval én úgy értettem.
2016. jan. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!