Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Cobra 11 sorozattal mi a...

Cobra 11 sorozattal mi a helyzet most?

Figyelt kérdés
Ben Jager távozása óta pár részt láttam az új társa Semirnek egyszerűen nem jött be valamilyen Alexnek hívták. Azt vettem észre ezalatt a pár rész alatt,hogy eldurvúlt a sorozat véresebb lett meg 1-2 részt éjjel adtak le. Na szóval kirugták ezt a Kiefer kölyköt és lesz Semírnek új társa ? Forgatnak új részeket ? Ha igen akkor már idén forognak a forgatások ? Várható új részek a tv-ben idén ? Egyébként megtalálták már Semír új kollégáját ? Nézi ezt a sorozatot még valaki rajtam kívül ? :D

2016. jan. 2. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te többet tudsz nálam. Én azt láttam, hogy eldurvult a helyzet Alex-szel, de úgy rémlik, hogy rendeződött. Viszont nem tudtam, hogy éjjelente új részek vannak. ;/
2016. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DamonR válasza:

A Cobra 11 Magyarországon idén február 7-től leadják az utolsó két évadot ami Alex Brandt-al (Vinzenz Kiefer) készült. Ezek a részek már lazábbak, humorosabbak és kevésbé durvábbak, mint az előző két évad amiben Alex szerepelt. Az RTL fontosnak tartotta, hogy humorosabb és kevésbé brutális részek készüljenek, mivel szerintük ennek köszönhető a sorozat nézőszámának csökkenése.


Természetesen folytatódik a sorozat, már egy évadot leforgattak Németországban Semir új társával, valamikor tavasszal kerül adásba a német RTL-en. Az epizódok címét ebből az évadból már ismerjük, illetve már az utána következő évadról is vannak információk. Ezeket a részeket mi valószínűleg jövőre, 2017 februárjában vagy márciusában láthatjuk Magyarországon.

2016. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DamonR válasza:
Kis kiegészítés az előző válaszomhoz: Semir új társa Paul Renner (Daniel Roesner) lesz. Egyébként az őt alakító színész, Daniel Roesner már korábban szerepelt a sorozatban az "Újoncok" és az "Újoncok akcióban" című részben.
2016. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!