Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy is van ez a japán filmes...

Hogy is van ez a japán filmes dolog?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam a Kör c. filmből van japán verzió is?

Ez mit takat?Tehát ugyanaz az alap sztori csak japán változat vagyis sokkal csúnyább?

Ugyan ez van a Nem fogadott hívás c. filmmel?Ennek is van japán verziója.Tehát ugyan az ennél is az alap sztori csak sokkal csúnyább mert japán verzió?

Ez sok más filmnél is így van?



2015. dec. 27. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem japán verzió van, hanem amerikai verzió a japán eredetiből. És mindkettőnél így van. Nem feltétlen "csúnyább" egyszerűen másabb. A Kör például nekem jobban tetszett amerikai módon. A másikból csak a japánt láttam. Soknál-e? A remake egyre nagyobb divat mostanában és régen is szokás volt, úgyhogy vannak még eredetileg nem amerikai filmek, igen. De nem csak japán, hanem dán, francia, német, stb. Akármilyen nemzet lehet. Ismert japán horror még az Átok eredetije is.
2015. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HalkHogen ***** válasza:
100%

Van jó pár. Az amcsik kölcsönveszik a sztorit, és megcsinálják amerikai színészekkel, akikre bemegy a nép a moziba. Megcsinálják látványosabbra, kicsit átírják.


[link]

2015. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlanék 2 filmet amit az amcsik is legyártottak.

A francia Titkolt titkos ügynök (True Lies- Két tűz között), ill. a spanyol-olasz Nyisd ki a szemed (Vanília égbolt).

Azt merem mondani jobbak mint az amerikai remake.


Spanyol REC = Amarikai Quarantine, csak hogy horror példa is legyen.

2015. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!