Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában meddig lesznek...

Trónok harcában meddig lesznek szereplők a mások?

Figyelt kérdés
2. évad 10. résznél tartok, most jelentek meg, és nem szimpik. A sorozatot még szeretném nézni, viszont ez a része nem igazán tetszik. Durvák lesznek benne? Semmiféle horrorfilmet nem szeretek, ahhoz viszonyított választ szeretnék. Már a megjelenésüket sem tudtam végignézni, pedig esküszöm próbáltam. Lehetőleg oltogatni nem kell, hogy ha nem bírom ne nézzem, de szeretném tudni, hogy meddig lesznek és milyen formában. Előre is köszönöm.

2015. dec. 26. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem sok részben szerepeltek eddig, illetve legtöbbször csak 1-2 percet vannak a képenyőn, de lesz egy rész, amin azért elég sokat szerepelnek, és nem akarok túl nagyot spoilerezni, szóval többet nem is írok.


Illetve később biztos többet lesznek, hisz ők a nagy főellenségek, oké, hogy minden család egymás ellen harcolgat, de az összes család érdeke, hogy a másokat legyőzzék/ne engedjék át a falon, szóval a 6. évadtól kezdve lehet többször lesznek benne.

2015. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nos...a Mások elég fontos részei a történetnek, így a sorozat végéig ott lesznek.


Viszont egyelőre még ritkán fognak felbukkanni.

Konkrétan mindegyik évadban 1x jelennek meg.

Arra viszont készülj fel, hogy a tetőpont 99% a Mások inváziója lesz a Hét királyságban. És bizony akkor előfordulhatnak horrorisztikus dolgok.


Habár Mások nélkül is épp elég kegyetlenség van, szóval lehet neked durva lesz a 3. évad is. Mert ott lesz kínzás, csonkítás.

2015. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Spoilerezhettek nyugodtan, inkább tudjam, hogy mikor lesznek, mint hogy ne aludjak 3 hétig. Évadonként egyszer, az oké, de pontosan mikor? A kínzásokhoz már kezdek hozzászokni, a csata felét is végignéztem, de a mások megjelenése már sok így egyszerre. Viszont ezért nem akarom abbahagyni a sorozatot, szóval légyszi valaki segítsen.
2015. dec. 26. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:

3. évad 1. rész Lesz egy darab wight.

3. évad 8. rész Lesz egy Más. Talán Gilly/Szegfű egyik testvére, aki a babáért jön.

4. évad 4. rész Lesz egyszerre több Más is és egy wight ló.

5. évad 8. rész Lesz sok Más és sok wight is.

2015. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Még egy kérdés. Mi a különbség a Más és a Wight között? És milyen lovuk van? Remélem a Wight nem az a fekete rondaság.
2015. dec. 26. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:
tudtommal a wight az aki meghalt majd egy más felélesztett
2015. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor mindkettővel "találkoztam" már. Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2015. dec. 26. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, a wightak a holtak.
2015. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az eddig elkészült epizódokban viszonylag kevés jelenésük volt az élőholaknak.

Azt neked kell tudni, érezni, mennyire visel meg egy-egy néhány perces "zombis" jelenet, szerintem nem ezek a sorozat legfélelmetesebb jelenetei.

Már az is segítség a film nézése közben, hogy élőholtak megjelenésére a falon túli jelenetekben lehet számítani, de ott sem túl gyakoriak (egyenlőre?).

Lesz egy rész, amikor egy komoly csatában feltámadnak az elesettek, de remélhetőleg az sem lesz nézhetetlenül sokkoló látvány (sejthető, hogy valami történni fog).

Szerintem sokkal megdöbbentőbb, meglepőbb tud lenni az, amit az élők művelnek egymással, ebben a sorozatban senki nincs biztonságban, ez nem az a történet, amikor nyugodtan hátra dőlve, tudod, hogy a főszereplőnek nem eshet baja - lásd Ned Stark sorsa vagy a Vörös nász eseményei.


A történet szálai abba az irányba vezetnek, hogy előbb-utóbb a falon túli ellenséggel, a Másokkal meg kell küzdeni, de az még nem derült ki, hogyan és mikor.

Az eddig elkészült epizódok alapján erre talán még a következő évadban sem kerül sor.

Nem sok titok szivárgott eddig ki a következő évadról, de a készítőknek nem lehetnek könnyű helyzetben, ugyanis George R. R. Martin, a regények írója alkotói válságba került, nem halad a könyv írásával, az eddig megírt történetét némi módosítással már leadták...

Még plusz két évadot terveztek filmre vinni, aztán voltak olyan hírek, hogy a következő évad a múltról szól (mivel a jövő még nincs megírva), de a különböző szálak olyan lassan közelítenek egymáshoz, hogy még az is kérdés, bele tudnák-e sűríteni két-három évadba a történet lezárását.

Sok titkot nem akarok elárulni, de az ötödik évadra sok szereplő térben, rangban lényegesen messzebb kerül annál, mint ahol a második évad végén járt :-) ... a mások pedig északon, a fal mögött gyülekeznek

2015. dec. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Rájöttem, hogy ha nappal nézem, akkor nem olyan vészes, ez biztos valami tudatalatti hülyeség lehet nálam. Walking Dead-ből 1 részt láttam, viszont azt nem egyedül néztem, tehát az azért nem volt vészes. Megpróbálkozom tovább nézni a sorozatot, mert eddig nagyon imádom, csak hát ciki ha a majdnem legfontosabb cselekményszálat -ha lehet így fogalmazni- nem tudom végignézni. Köszönöm szépen mégegyszer.:)
2015. dec. 27. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!