Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 7: ctrl+c, ctrl+v?

Star Wars 7: ctrl+c, ctrl+v?

Figyelt kérdés

Tényleg csak ennyire voltak képesek? Egyszerűen kb. teljesen lemásolták a régi SW történetét, a fontos droidtól kezdve a Halálcsillagon át, hát a végén már az új Dagoba rendszerbe is megérkezett az új jedi jelölt.


Mi a fsz ez?


2015. dec. 18. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a váalszt - többek között: Disney, pénz, nosztalgia, rajongók, pénz, kihasználatlanság, pénz.
2015. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez várható volt.... nincs is min csodálkozni.
2015. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
nagy kalap szar
2015. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit szerettél volna látni, mi az, amit nem kaptál meg?
2015. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4es kérdéséhez pluszba: mi az, amivel megelégedtél voona, mi az ami szerinted jó lett volna?


Amúgy látom mire gondolsz, nagyon biztonsági játékos volt a film, de szerintem elég jó film lett

2015. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a film szerintem se volt rossz, viszont volt hibája, mégpedig az hogy túl sok dolgot próbáltak belesűríteni, túl gyorsan történtek a dolgok, és még így se fért bele minden annak ellenére hogy a film kb 2 órás lett, persze jön a folytatás
2015. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen rengeteg elemében ctrl+c ctrl+v de mire számítottál azok után hogy egy csomóan (számomra gyenge érvekkel) utálják az előnzmény trilógiát. Valóban rengeteg pénz plusz nagy hype és sok nosztalgia, szerintem jól tették hogy biztonságosan játszottak a Dsineynél, sőt ha úgy nézzük valamivel vissza kell hozni azt a 4 milliárd dollárt amiért megvették a Lucasfilm -et. Egyébként a filmről annyit hogy szerintem hozta a színvonalat nekem top 3 -ban benne van az SW filmek közül.
2015. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

Ez egy remake!!!!! naháááát!!!! hújúújjjj!!!!

akkor most sorolnék egy kettőt:


A hét mesterlövész

Tégla

Kör

Solaris

Ben Hur

King Kong

The Thing

I Am legend

Star Trek

Dredd bíró

Vanilia égbolt

Batman

A félszemű

12 majom

True Lies

Robotzsaru

Alice Csodaországban

Az emlékmás

Pókember

A Dzsungel könyve

Tarzan

Avatar (pocahontas)

... (szerintem ennyi elég lesz, hogy lenyugodjon mindenki...)


Nos! az Ébredő erő jó remake? IGEN!! nagyon is...

2015. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!