Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Good will huntinghoz hasonló...

Gabcsiking98 kérdése:

Good will huntinghoz hasonló filmek ilyen filozófia féleség van?

Figyelt kérdés
lehetőleg minél újabb

2015. szept. 25. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A Good Will Hunting-ot nem láttam (tudom, pokolra kerülök, de nálam a legtöbb kultfilm kimaradt) szóval nincs viszonyítási alapom, de ha érdekel a filozófia, tudom ajánlani a The Philosophers-t.
2015. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rengeteg filózós és pszchós film van, én szeretem a férjek és feleségeket, aztán a woody üsszes filmjét, mind vicces és végig filozófál, humorizál, az uram kedvenc filmje a jégvihar, isteni, meg vannak még jim jarmuch filmek azok is mind boncolgatjhák az emberi kapcsolatokat, sok ilyen film van, de vannak lassúbb és elgondolkodtatóbb művészfilmek is, amelyekben még azt is látjuk, hogy a nő hogy vágja a hagymát, hogy ne hulljon a könnye, de most nem tudom a címét, asszem spanyol film, és van a jelenetek egy házasságból, az már bergman
2016. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!