Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak itt Pretty Little...

Darkstar11 kérdése:

Vannak itt Pretty Little Liars rajongok?

Figyelt kérdés

En egyszeruen imadom a srozatot

Mit szoltok ahhoz hogy Cece A?

Ami kizart mivel sokszlr olyan dolgokat csinal A amire egy no nem kepes:D lesznek eg itt izgalmak. A-NAK ferinak kell lennie:d ti mkt gondoltok errol?

januarba lesz a folytatas en mar alig vatom:)

Es tudnatok hozza hasonlo izgalmas sorozatokat?

U.i: ki a kedvenc noi ill.ferfi szereplotok?*.*



2015. szept. 18. 20:43
 1/9 anonim válasza:

Perszeeeee, PLL rajongók mindenhol vannak :D

Ledöbbentem. Én is biztos vagyok benne, hogy ez még egy nagyon elvarratlan szál.

Én is tűkön ülök már :) Bár engem most lefoglal a tovább tanulás.

Hasonlóan izgalmas sorozattal még nem találkoztam. Tesóm nézte az Odaátot, ő azt nagyon-nagyon szerette. Az én kedvencem a HIMYM bár az a vicces kategóriába illik inkább. :D

A lányok közül mindenkit szeretek, csak nekem Emily olyan.. nem tudom... semmilyen :) Aria meg nagyon gyanús. Nagyon-nagyon.... de ettől függetlenül (vagy pont ezért, még nem jöttem rá) szeretem a karakterét. Férfiak közül Caleb a kedvencem :3

2015. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kedvenc szereplőim Spencer és Toby, de ez már akkor is így volt, mikor nem voltak együtt. Az, hogy összejöttek, csak hab a tortára :)

Az A leleplezésben mélységesen csalódott vagyok, szerintem a legtöbb kérdésünkre nem kaptunk semmilyen/normális választ. És nekem nagyon belemagyarázós volt az egész, ráadául úgy, hogy még az idővonal se stimmelt az eredetivel (pl Toby anyjának halála)

Kíváncsi leszek az 5 évvel későbbre, remélem nem laposodik el a sorozat.

2015. szept. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Imádom a sorozatot <3 Szerintem nagyon értelmetlen lett ez a Cece dolog,nagyon sok olyan dolog van ami szerintem lehetetlen .A magyarázat szörnyű volt ...Már majdnem sajnáltam a fő gonoszt ,ami kissé vicces ugyebár. Én is nagyon várom a folytatást ,bár félek ,hogy nem lesz olyan sikeres mint az előző évadok .Kedvenc szereplőim Mona ,Ali és Spencer . Fiúk közül Mike és Toby.
2015. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉN is imádom a PLL-t! Már nagyon várom a 6B-t, de szerencsére amíg nincs, tudok koncentrálni a tanulásra. Nekem tetszett, hogy Cece lett 'A', rá legalább nem gondoltam volna. Viszont az tény hogy logikai hibákkal tele volt az utolsó rész... Én most újra nézem a Gossip Girlt, azt tudom ajánlani!
2015. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Perszeeeeeeeeee😊😊
2015. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

a 6 1-ben mikor a hullaházas jenenet után bemennek a szobába miért sikítanak?

szerintem kicsit kevés dolog derült ki cece-ről és az meg egy részben, ami nem volt túl jó.én is nagyon várom már a következő részt.ehhez hasonlónak én a vámpírnaplókat és a teen wolfot mondanám , bár az kicsit más

2015. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem Aria és Ezra a kedvencem :)

Meg Hanna, Spencer

De én még csak a 2.évad 7. részénél járok

De imádom ezt a sorozatot <333

2015. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kedvencem Spencer és Toby. Nagyon aranyosak együtt. Remélem a sorozat vegéig együtt lesznek. :)
2015. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igeeen. Nekem Spencer a kedvencem, de Alisonban is bírom , hogy olyan titokzatos. Caleb fiúk közül a kedvencem, látszik hogy nagyon szereti Hannah-t
2016. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!