Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki erre a filmre?

Emlékszik valaki erre a filmre?

Figyelt kérdés

Egy rendőrtisztről szól, aki talán nem nőgyűlölő, de meg van róla győződve, ahogy azok a nők, akiket megerőszakolnak, maguk tehetnek róla. Ezt a nézetét hangoztatja is, és nen veszi komolyan az ilyen jellegű feljelentéseket. Gorombán "helyreteszi" az ilyen agressziót szenvedett nőket.

Egy este aztán elkapja őt két bandita, és egy pinceszerűségben pisztollyal kényszerítik arra, hogy hagyja magát, szóval szabályszerűen többször is megerőszakolják.

A felügyelő ismert színész, most is itt van előttem az arca, csak éppen nem tudok rá nevet tenni, és persze a film címére sem emlékszem.

Valamikor a nyolcvanas évek végén, kilencvenes évek elején készülhetett amerikai film.

Látta valaki?



2015. aug. 3. 17:05
 1/5 anonim válasza:
Milyen filmekbe szerepelt még a színész, talán így könnyebb megtalálni a filmet is
2015. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok ilyen filmet mondani, pedig igazad van, így könnyebb lenne rájönni.

Azért köszönöm, hogy válaszoltál, majd gondolkodom, hátha beugrik egy-két másik filmcím. :-(

Az is lehet - mintha valami rémlene -, hogy az illető színész azóta meghalt...

2015. aug. 24. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

The Rape of Richard Beck (1985).


https://www.youtube.com/watch?v=KGf-fp6YsVU


Google:

movie|film+police+officer|detective+rape+victims

2015. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Atyám, EZ AZ!!!

Hogy köszönjem meg?

Nem is arról van szó, hogy ez valami hűde nagy film lenne, de évek óta keresem, mert valamihez kellett, és ez idegesítő tud lenni egy idő után.

Örülök, hogy kiírtam a kérdést, de mégjobban örülök, hogy - hála Neked - meg is találtam!

Mégegyszer ezer köszönet.

2015. aug. 25. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy segíthettem.
2015. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!