Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmondanátok a négy robinnak...

Érted?? kérdése:

Elmondanátok a négy robinnak a történetét?

Figyelt kérdés

Az elsővel még képben vagyok, bár ott sem világos, hogy ki ölte meg a szüleit, mert a Batman animated seriesben egy biztosítő ölte meg őket, míg a filmekben kétarc.

A második robinnak is értem a sztoriját, csak azt nem értem teljesen, hogy hogyan jött vissza a halálból a képregényekben. Ott is ghoul (nem tudom hogy írják) támasztotta fel?

A harmadik robinról szintén nem tudok sokat, talán ő a batman fia?

A negyedik robinról főleg nem tudok semmit... de tényleg... semmit...



#Batman #Robin #robinok
2015. júl. 28. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Robin: Baleset miatt haltak meg a szülei.

2.Robin: Ra's al Ghul támasztotta föl.

3.Robin:Tim Drake apja piszkos ügyekbe keveredett és ezt a fiatal Tim nem nézte tétlenül. Megismerkedett Batmannel, aki segédjéül fogadja. Őt nem fogadja még örökbe. Később meghal az apja és Bruce őt is örökbefogadja. Tim az apja utáni gyász és Jason Todd, a 2. robin tiszteletére sötétebb tónusú ruhát kezd hordani és Red Robin néven tevékenykedik.

4.Robin:Damian Wayne Bruce Wayne és Talia al Ghul fia. Mikor megtámadják Nanda Parbatot Talia Brucehou viszi eltitkolt fiát, akiből hamar Robin lesz. Őt az Árnyak Ligája képezte ki, így egy jóval erőszakosabb Robin. Az ő történetét a mai napig írják és jelentetik meg az új 52 lapjqin.

2016. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!