Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lenne jó újra leforgatni...

Nem lenne jó újra leforgatni a Star Wars: A Jedi visszatér című filmet?

Figyelt kérdés

Már látom a lelki szemeim előtt a konzervatív rajongók válaszát:


"NEM! Az egy klasszikus, úgy kell hagyni..stb"


Igen, ezek ők. Én viszont nem a régi Star Wars filmeken nőttem fel, és most, ahogy a Baljós árnyaktól kezdve visszanéztem a sorozatot, az jutott eszembe, hogy ráférne egy alapos remake. Például az elején, azok a különös lények egyszerűen nevettségesen néznek ki. Annyira látszik, hogy gumi az egész, meg jelmez... Számomra ez a látvány rovására ment. A mai technológiával ezt is jobban meg lehetne oldani. Szóval véleményem szerint jó lenne leforgatni újra ezt a részt, de akkor már a 4-5. részekre is ráférne egy leporolás.


Még valami: Külön örülök, hogy a Jedi visszatér utolsó jelenetében abban a verzióban, ami nekem van meg, Hayden Christensen játszotta Anakint. Nekem ugyanis ő az igazi Anakin. :D



2015. júl. 18. 22:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! Vesd el azonnal az ötletet! Én 12\l vagyok és imádok a star wars-t de az eredetinek van valami hangulata
2016. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!