Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hagyta ott Tobey Maguire...

Miért hagyta ott Tobey Maguire a Pókember további forgatását?

Figyelt kérdés
Már régóta kíváncsi vagyok erre,de nem tudom a választ.Nekem a Csodálatos pókember egy katasztrófa és elég hogy csak ennyit írtam róla.Én úgy hallottam,hogy azért hagyta ott Tobey,mert az utcán is Pókembernek hívták,nem úgy hogy: "nézd ott van Tobey Maguire" és elege lett.Bár ez nagyon nem hiteles...
2015. jún. 28. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
hát én nem is tudok róla, hogy felkérték volna egyáltalán a szerepre. mivel ez a csudálatos paukembör nevű hulladék egy totális reboot és nincs köze a sam raimi-féle (amúgy hasonlóan veszélyes hulladék) pókemberekhez, érdekes is lenne, ha nem cserélnék le a sztárt.
2015. jún. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy reboot,de minek kellett?A régi Pókember fényévekkel jobb.Így elrontani valamit...egy nagy összecsapás lett az egész "csodálatos" pókember.
2015. jún. 29. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:

azért reboot, hogy a stúdió újra ki tudja venni belőle a pénzt. naiv vagy, ha azt gondolod, hogy hollywoodban létezik a piacin kívül más szempont is.


megjegyzem, szerintem az összes ilyen képregényfilm egy kalap trágyalé és nagyon szomorú, hogy európában bárkit is lekötnek az ilyen amerikai néphülyítő ostobaságok. peace

2015. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyugi,nem vagyok akkora fan,de szeretem a Marvel képregényeket.Mindenkinek más tetszik és ez elég sokaknak bejön,most hogy neked pont nem azzal sincs gond.Bár az igaz,hogy csak a pénzt húzzák ki a evvel a reboottal.
2015. jún. 29. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
"Mindenkinek más tetszik és ez elég sokaknak bejön" - ja. a szar is jóféle ebéd, több százmillió házilégy nem tévedhet :D ezek a latexruhás, házfalakon rohangáló szuperhősös képregényfilmek egytől-egyig rohadt gagyik. szerintem magad is rá fogsz jönni a későbbiekben. na de ez offtopic.
2015. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De oké,hogy neked szar,meg mondhatsz ezerféle hasonlatot,az embereknek attól is továbbra fog tetszeni. :D Ez van. Bár megértelek rengeteg ilyen filmet elrontottak,de akad jó is. :D
2015. jún. 29. 18:22
 7/10 MollyRexi ***** válasza:
Hát én nem tudom. A csodálatos pókember is aranyos de közel se olyan jó mint ahogy Tobey-ék játszották...
2015. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A csodálatos pókember összevissza van minden és látszik,hogy főleg csak a látványra törték magukat és nem a sztorira.A "sima" pókemberben százszor jobb a sztori kiépítése és még sok más.
2015. aug. 11. 19:11
 9/10 anonim válasza:

Bocsi de en most a kerdestol elterek es ebben a kis "vitaban" fejtem ki a velemenyem...Garfield a kepregeny pokemberet "testesiti meg" pokember szemszogbol...marmint a stilus, a webshooter, meg ilyenek, viszont o maga Peter-kent nem igazan az a "gyik tanulo", hanem inkabb az a vagyany nagyteso akire mindenki vagyik, ugyanis a kepregenyekben Parkernek csak akkoor volt mersze(mersze marmint pofaja pofazni meg lanyokkal beszelni) dolgokhoz amikor viselte a ruhat...valamint Uncle Ben meggyilkolasa utan eloszor egy ilyen "bosszuvadaszatot indit" Uncle Ben gyilkosa utan es majd csak az oriasgyik megjelenesekor kezd kialakulni benne az a szuperhos mivolt...ezzel szemben Maguire, a bacsikaja halala utan egybol hoskodni kezd(leszamitva az incidens utani 20 percet)...es ezert a Garfild fele pokember kezdete egy kicsit sotetebb, es kicsit olyan Batman Begins stilusa van...


Ezzel szemben Maguire A FILM pokembere...ugyertem egy kicsit elter a kepregeny beli pokembertol...sajat, organikus haloja van, viszont maga Peter jobban hasonlit a "gyik okosfiura", aki nem tud beszelni a lanyokkal, nincsenek baratai, stb...


SZERINTEM mindketto jo a maga formajaban(teny hogy a csodalatos 2-ik resze tenyleg egy kicsit tulcicomazott de az elso resz egesz klassz), es az en velemenyem szerint Maguire jobban alakitotta petert, es Garfield pedig magat pokembert alakitotta jobban...


Es most legyen szo egy kicsit a kerdesrol is XD...

En is alig vartam hogy legyen 4-ik es megjelenjen Carnage, de oszinten en sem tudom mert, es kerdezo...a te variansodat, hogy ezert mondott volna fel azt nem is hallotam...eddig ugy tudtam, hogy Maguire maga csinalta a mutatvanyokat es ott volt valami baleset feleseg es amiatt nem fojtattak de lehet ez is csak tevese info...nem tudom... :))

2015. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értelek.Hát már szinte biztos,hogy Toby nem fogja folytatni a pókember "karrierjét".
2015. szept. 1. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!