Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Game of Thrones al kapcsolatos...

Rawe88 kérdése:

Game of Thrones al kapcsolatos, spoileres kérdést tennék fel ha nem gond?

Figyelt kérdés
Üdv. Ne olvasd tovább kérlek ha még nem láttad az utolsó részét a mostani évadnak. :) -----spoiler---->>>> A kérdés: Havas Úr felfog támadni? Ha igen milyen formában / állapotban? Stannis el kapcsolatban is ugyan ez érdekel. Elöre is köszönöm és elnézést akiknek gondot okoz hogy feltettem a kérdést és lelöttem pár dolgot.
2015. jún. 15. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Előtted már kb. 4-en feltették ma ezt a kérdést, és több válasz is érkezett rá. Ajánlom azokat.


Jon nem biztos,hogy meghalt. A könyvben is ott ért véget a története, ahol a sorozatban. Sztem kihelet jelenteni,hogy a legtöbben (én is) azt várják,hogy a továbbiakban egy ideig a farkasába wargol, majd Melisandre tesz érte valamit és visszatér.


Stannist a könyvben nem győzték le. Ott hosszasabb a csatára készülődés és a serege elfogta a menekülő Theont és Jeyne (a könyvben nem Sansa van Witnerfellben, hanem egy barátnője, Jeyne Poole Aryának álcázva) és még őket faggatja.

A sorozatban sem biztos,hogy meghalt. Lehet,h Brienne megkegyelmezett neki és a karddal a fába csapott.

2015. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Winterfell
2015. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi és köszönöm :)
2015. jún. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!