Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto vagy one piece melyik...

Naruto vagy one piece melyik a jobb? és miért

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam soha a One Piece-t, de a Naruto-t már 2x végig néztem. Nem lehet betelni azokkal a fordulatokkal, pl.: Itachi valódi szándéka, Tobi maszkja, meg hogy végig Madar állt a háttérben. Szerintem nem lehet fokozni, de azért kíváncsi vagyok a Boruto-ra is.
2017. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 RixUby válasza:
Ezzel a naruto szar es a veget elvsesztek valahogy nemtudok egyet érteni megertem en hogyas az izlés de mikor egy olyan tortenetet dolgoznak ki az alkotok ami egy szomoru es aterezjeto dolog ami a nagy harcban vagy is a naruto vegen kiteljesedik ami igazan fokozza az erzeseket es hogy marutinak milyen is volt az elete az egy szep toetenetet alkot,na most kerdezem en a one piec tortenete miert lenne jobb xdddd tulajdon keppen 120 reszig az animeben semmi erdekfeszito nem nagyon tortenik utana jova valik az anime de luffy az anime soram egyszer kezd el edzeni es aztse mutatjak ugy veri le elenfeleit hogy nem fejlodik csak 500 resz utan hirtelen egy fejlodesen at megy es azon kivul hogy el gulyeskedik a tortenetek 80% at nem tortenik semmi jo a tortenete deee mikor 34 reszen keresztul fut egy irany fele luffy es nem eri el amit akkar az is idegesito es nem erzem azt a magy kidolgozotsagot,szeretem a one piect deee a narutoval ossze hasonlitani xddd akkor erti a narutonak a lenyeget es tud rajta gondolkodni akkor rajon hogy az eletet mutatja be a naruto es fontos kerdeseket tessz fol
2019. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valahogy nem tudok komolyan venni olyat akinek ennyire nem megy a nyelvtan... Gyere vissza pár év múlva mikor tudsz fogalmazni és helyesen írni.
2019. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gokuimre ***** válasza:
one piece mert egy összetett anime sok kaland érzelmek harcok vannak benne. nem azért mert narutoban nem lenne nekem legjobb anime amit régebben láttam az a naruto volt de sajnos mint sokan irták a shippuden több mint a fele résszének nincsen értelme hogy megcsinálták , ez a háboru nagyon szörnyü volt, mivel kedvencem volt megprobáltam hátha egyszerre nézem meg a részeket megfog majd , de nagyon tévedtem akárhányszor is néztem volna meg egyre csak rosszabb lett volna.. one pieceben nekem mondjunk mindegyik rész tettszett de ahogy beértem az animét ujra elkeztem nézni és mégjobban megtetszett még azok a részek ami nem volt ojan jo de másodjára jobb lett mert több mindenre tudtam oda figyelni.. szoval a one piece nekem ezért lett az elsö helyen.
2019. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!