Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó horrort keresek! Igazi...

Jó horrort keresek! Igazi horror rajongó vagyok, számomra a halálos kitérő és társai nem ebbe a kategóriába tartoznak. Ötlet?

Figyelt kérdés
A legtöbb horrort ismerem, de titkon rmeényedek, hogy akad még valami, amit megtudok nézni, ismét zzal a félelemmel, amivel anno elkezdtem őket. Igazi rajongója vagyok a műfajnak, legalábbis az abból kihozható filmeknek. De sajnos nagyon ritkán akad az ember iagzán jó filmre.. Legutóbb, ami egészen jó volt a Babadook, Eden lake, A gonosz háza, de nekem még a Mama is értékelhető volt.. Persze ajó öreg pscyhohoz hasonló filmeket már nem is várok el.. de ha valami eszetekbe jutott kérlek titeket ne hallgassátok el előlem. köszönöm 20L

2015. jún. 1. 15:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Én is bírtam a halálos kitérőt. Az összes részt láttad? Mert az uccsó csak feliratozva találtamde nagyon jó volt.Volt benne egy leszbimindvégig azt kívántam,hogy meghalljon.A legvégén halt csak meg, de nagyon nagyot röhögtem,mert úgy kívántam a halálát.

Én a Hannibált és az összes előző részt megakarom nézni de azokat nem találom.Ki is írtam ide hátha segít valaki.

Ajánlom: Vérszomj 1-2.

Állítják: Végítélet

Démonok éjszakája

Az új rémálom

Amit néztünk volna: A csúf

Hemoglobin

Éjjeli őr egy hullaházban

Motel 1-2-3

Engedj be


De beírhatod a google-n, hogy horror movie és egy évszámot. Megtalálhatsz sok olyan oldalt ahol felsorolják a horrorfilmeket.

2015. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Noroi

Ju-On

Shutter

Below - Merülés a félelembe

Lake Mungo

Hatodik Érzék

Ómen trilógia

2015. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

You're Next

Laid to rest

Wyrmwood

Late Phases

Stakeland

Démonok éjszakája (én a régiből az 1-2-t nagyon bírom, de van a remake is, ami szintén jó)

Démonok 1-2.

Az erdei fantom (Burning)

A halál angyala (Sleepaway Camp - főleg az első rész)

Ha jót akarsz röhögni, akkor mindenképpen: What We do in the Shadows :)

Lucio Fulci bármelyik filmjét tudom ajánlani, azok nagyon betegek

Dario Argento: Deep Red ill. A három anya trilógia. Ja, és tőle jó még a Phenomena


Egyelőre ennyit, de van még sok jó. :)

2015. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én is sok száz horrort láttam már, ezért két olyat ajánlok, amik elég új filmek, és ha nem is fogsz álmatlanul hánykolódni utánuk, van bennük bőven kreatív ötlet és fantázia.


Valami Követ

https://www.youtube.com/watch?v=HkZYbOH0ujw


A Bohóc

https://www.youtube.com/watch?v=PNtZu-3di38


Ezek régebbiek, de szerintem nem rosszak


The Loved Ones

https://www.youtube.com/watch?v=TBwd3Zl23HQ


The Collector

https://www.youtube.com/watch?v=EE1sL7QWL5c


(Ezek a filmek valószínűleg csak feliratosan szerezhetőek be)

2015. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Utolsó, megmentettél egy unalmas estétől :) (megkérdezhetem, hogy az It follows-t te hol láttad? Milliónyi helyen kerestem, de online még nem szántam magam rá.. köszi :)

2015. jún. 2. 22:01
 6/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
Torrent tékából kölcsönöztem :)
2015. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Épp ma találtam meg az általad említett helyen :)))
2015. jún. 4. 20:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sikoly 1-4

Rémálom az Elm utcában

Pandorum

Sziklák szeme

2015. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagy Sikoly rajongó voltam/vagyok!:) Sajnos az általad említett filmeket, már láttam (mondtam, hogy nehéz nekem újat mondani:D) de azért köszönöm szépen :)
2015. jún. 14. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Halottasház

Silent Hill - A halott város

Amityville Horror - A rettegés háza


Számomra ez a 3 film horror kategóriában mindent visz, csak ajánlani tudom! Vagy még esetleg a Borzalmak akadémiája - szerintem egész jó!

Amit az 1. írt, az Éjjeliőr a hullaházban - én nem nevezném horrornak, legfeljebb csak egy erősebb thriller, végén egy kis akcióval!

2015. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!