Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem fakult ki...

Csak szerintem fakult ki nagyon a fairy tail anime? Miért lett ilyen? Egyre sz@rabb:' (

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tartja a színvonalat. Amúgy meg csak azt hiszed, hogy sz@rabb, szimplán csak kezded megunni, mert nem ad újdonságot. Ha a mostani részeket láttad volna először, úgy hatott volna, mint anno az 1. rész. (Azt most tegyük félre, hogy nem nagyon értetted volna)
2015. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az összes eddigi részét láttam már és a legelső rész a legutóbbival összehasonlítva színben nagyon kifakult szemmel láthatólag.
2015. máj. 29. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:

olvasd a mangát. sokkal jobb.

amúgy ezek a tartarosos részek rohadtjók voltak mangában (csak rohadt sokáig tartott)

2015. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Jaaa. Hogy te látványilag érted a kifakultat:D Akkor viszont valamilyen szinten helyeslek: a színvilág valóban fakult az egyéves szünet után, de engem nem nagyon zavar.

2015. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A manga szerintem is jobb de alig bírom kivárni mire megjelenik az új fejezet mert már azt is elolvastam a legutóbbi részig . :-)

Köszi a válaszokat, :-)

2015. máj. 31. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy ha megfigyeled, most kezdik az animében a tartaros arcot, ami a legjobb arc a ft világában, és meg kell mondanom, nagyon jól haladnak eddig. A preview iszonyat epicre sikerült, és szerintem az animátorok nagyon igyekeznek, hogy a lehető legjobb élvezetet nyújtsanak a nézőknek. A filler arc grafikája nagyon fosos volt, de ez tényleg kvalitásabb
2015. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül a céhépület lett 10000 faktorral sötétebb, meg a Sun village arc volt a rózsaszín árnyalatú jég miatt tök fakó, de a többi rendben van sztem
2016. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!