Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American horror story Gyilkos...

American horror story Gyilkos ház-ezt még mindig nem értem?

Figyelt kérdés
Most néztem meg másodjára az első évadot, és azt még most sem értem,hogy ha a szellemek abban a házban ragadtak,és nem tudnak onnan elmenni,akkor Hayden hogyan tudod Constance fiújával lefeküdni(ami valószínűleg a srác lakásában történt)? És ott van az a rész,amiben Ben egy kerti verandát épített a cseléd sírjára,mire az elkezdett sírni,mivel így már nem fog tudni soha kiszabadulni.... Mert eddig nem így volt?

2015. máj. 23. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hayden a horror házban feküdt le a fiúval

Ami viszont tényleg érdekes hogy bírták elvinni a rendőr örsre?

2015. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kispusi válasza:

Először is: Haydan és Travis a gyilkos ház pincéjében feküdtek le egymással.

Kettő: Moira azért sír, mert a teste sosem nyugodhat rendes temetőben. Elvesztette az esélyét, hogy valaha is kiderül, mit tett vele és Hugoval Constance.

A szellemek így is, úgy is a házban maradnak.

Három: Thaddeus Montgomery a ház pincéjének "lidérce". Nem szellem. Thaddeust megölik, a temetése napján kiveszi fiát a koporsóból, és egy, még dobogó szivet ültet a fiába. Aki így visszatér az élők közé. De nem mint édes kisbaba, hanem mint szörny. Az ötödik évad 7. részéből kiderül, hogy is mi történt igazából. Azt viszont én sem értem, hogy Haydant hogy tudták elvinni, elvileg csak a telekhatárig mehetnek a szellemek.

2015. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Azért tudták elvinni Haydent a zsaruk, mert Halloweenkor ugye szabadon mozoghatnak, amîg fel nem kel a nap, és őt pont aznap fogták el
2016. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!