Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American horror story Gyilkos...

American horror story Gyilkos ház-ezt még mindig nem értem?

Figyelt kérdés
Most néztem meg másodjára az első évadot, és azt még most sem értem,hogy ha a szellemek abban a házban ragadtak,és nem tudnak onnan elmenni,akkor Hayden hogyan tudod Constance fiújával lefeküdni(ami valószínűleg a srác lakásában történt)? És ott van az a rész,amiben Ben egy kerti verandát épített a cseléd sírjára,mire az elkezdett sírni,mivel így már nem fog tudni soha kiszabadulni.... Mert eddig nem így volt?

2015. máj. 23. 11:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja,és még egy kérdés: az a szörny,ami a pincében van,az Montgomeryék kisbabája? Csak mert egyáltalán nem úgy néz ki,mint akin kísérleteztek volna.
2015. máj. 23. 13:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem néztem végig, de a gyerek az valóban Thaddeus Montgomery. [link] itt el is tudod olvasni amit tudni kell róla :)
2015. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
szerintem a Gyilkos hazban fekudtek le. A cseledet viszont en sem ertem annyira.
2015. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még várom,hagy a fanok megválaszolják. :)
2015. máj. 25. 14:14
 5/13 anonim válasza:
100%

Igen szerintem is az gyilkos ház pincéjében volt hisz a szeleme igy tudot ott ragadni mert ha a srác házában lett volna akkor nem ragadt volna meg a lelke.


A cseléd az pedig nem csoda hisz eszébe jutot a szabadulás aminek remény ezzel vége


Ja és én is Fan vagyok most néztem végig minden évadot várom már nagyon az 5.et

2015. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Ja a kisbaba pedig azért furán néz ki de tény nem sokat mutaták
2015. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. Igen,remélem jó lesz, állítólag Lady Gaga fog benne szerepelni.
2015. máj. 28. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A baba Noraék gyereke. Amikor Hayden leszólította futás közben Travist akkor ő a telek legszélén állt. A pincében feküdtek le, az biztos, mivel Travis ugye "visszajött."
2015. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem is a piceben fekudtek le, viszont en azt nem ertem, hogyha nem tudnak elmenni onnan a szellemek, akkor Tate hogy ment ki a tengerpartra Violettel?
2015. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Halloween kor szabadok a lelkem vagy valamilyen ilyen nap volt és azért
2015. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!