Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják sokan a Walt...

Kata424 kérdése:

Miért utálják sokan a Walt Disney Meséket?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 13:51
1 2
 11/12 brokenbone ***** válasza:
21%
a Disney egydimenziós hazug világa ízléstelen nyálas senkiket farag a gyermekekből. A mesét ne keverjük már össze a hazugsággal.
2015. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ki utálja a Walt Disney meséket? Persze, vannak kritikusaik (többek között én is), de azért azt így kerek perec kijelenteni, hogy utálják, az hülyeség.


Én nem utálom a Disney meséket, de nem is szeretem őket. Mivel nem rajtuk nőttem fel, (és fiú vagyok), így engem hidegen hagynak. Toy Story, Verdák, ilyesmiket láttam és szeretem (bár tudom, hogy ez Disney/Pixar, nem a klasszikus Disney). De a Kis hableányt, Oroszlánkirályt, ilyesmiket nem láttam. És nem is érdekelnek az igazat megvallva. Az az igazság, hogy úgy összességében nem jönnek be a Disney-s filmekben a túl szép dalok, a cukros, rózsaszín imidzs, nekem ez nagyon nem az én világom. De mivel tudom, hogy rengetegen szeretik őket, én nem utálom, csak nem érdekelnek. Semleges vagyok irántuk, mondhatom így is.


Mellesleg attól semmi nem lesz jobb, ha káromkodsz...Csak úgy mondom.

2020. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!