Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? Egyszerű...

Mi lehet a film címe? Egyszerűen nem jut eszembe.

Figyelt kérdés

Ennyi rémlik belőle: Egy elvileg betörhetetlen házba betörnek a túszejtők, ott van az anyuka, a tini lánya, meg a kisebb fia, az apuka meg megy hazafelé, amikor a túszejtők követelik a pénzt. Mi a címe?

Még annyira emlékszem, hogy a fiúnak volt egy kis rejtett alagútja, és mindig azon mászkált.

Sajnos csak ennyi jut eszembe... Remélem tudtok segíteni :))



2015. máj. 16. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nekem a Bűn éjszakája c. film ugrott be a leírásod alapján....Remélem segítettem :)
2015. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túszdráma (2005) szerintem ez az
2015. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg a Túszdráma c. film az... Csak annyira nem volt nekem odaillő a Willis, hogy valamiért másra gondoltam... De köszönöm a válaszokat!!! :))
2015. máj. 17. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a kiskölyök arcára emlékeztem és tudtam, hogy Willis-sel játszott így találtam meg. Először nem gondoltam volna, hogy a Túszdráma volt az, de még is
2015. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg szerintem keverek is két filmet, mert anyuka nincs, apuka meg nem megy hazafelé... De azt hiszem van egy olyasmi film is :D... De az is lehet, hogy 2 film... Na mind1 :DD
2015. máj. 17. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Már meg is néztem :)
2015. máj. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!