Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mennyire féltetek az első...

Ti mennyire féltetek az első terminátor filmen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán, viszont nagyon tetszett. Olyan 10-11 évesen láthattam.
2015. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmmm,sajnos nem féltem,mert még nem is láttam :D

Viszont gyerekkorom első filmje a Penge volt,na attol fostam én,amikor a megégett csávó felébredt,csak úgy kukucskáltunk tesómmal be az ajtón,és szaladtunk is ki a konyhába visítva :)) :)):))

2015. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem féltem, mert már nagyobb koromban láttam először. Kár, hogy ennyi mindenből kimaradtam kiskoromban, pedig egy másik durvább Arnold-os filmet, a Ragadozót 6-7 évesen láttam, és nem zaklatott fel, tehát lehet, hogy a Terminátort, Alient, ilyeneket is könnyen benyeltem volna.
2015. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen láttam a sötétben. Nem volt végig félelmetes, kivéve amikor a robot csúszott Sarah után a gyárban. Azt alig mertem nézni. Még most is csak borzongva merem nézni azt a jelenetet.
2015. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mondjuk akkor már 18 voltam. Gyerekként többször is megnéztem a második filmet, az se volt nekem ijesztő, de a hangulat azért elég nyomasztó volt.
2015. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!