Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresem a film címét, mi...

Keresem a film címét, mi lehet az? (elrablásos, fogvatartásos)

Figyelt kérdés

Kiskoromban láttam, nagyon mély nyomot hagyott bennem, de nem sok mindenre emlékszem, mert titokban néztem éjszaka...

egy pasi volt benne, akit elraboltak, pár másik pasi, és fogva tartották egy kihalt épület magas pontján egy szobában... nem tudom már, mi okból, de nem engedték el...

meg akart szökni, észrevették, megverték, wc-re se engedték ki, azt is a szobában oldotta meg a maga módján...

valahogy aztán sikerült megszöknie, ha jól tudom, de talán visszament körülnézni, vagy hívta telefonon azokat, akik fogva tartották, de azok nem vették fel, mutatták hogy csöng a telefon, de senki sincs már abban a szobában, ahol a fogvatartók szoktak lenni.

ismerős valakinek?


2015. ápr. 4. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


hajrá, keresgesd


[link]

2015. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!