Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?

Melyik lehet ez a film?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen láttam a TV-ben, sajnos a címet nem tudom, és már nagyon idegesít :). Sajnos csak annyira emlékszem, hogy egy ilyen "varázslós" film volt. Egy öreg mágus elviszi a fiatal fiút a varázsló iskolába, és ott azzal viccelik meg, hogy egy srác kést szúr a saját kezébe, ami ugye csak varázslat. Aztán még annyi rémlik, hogy ez a mágus látja a gyertya viaszban a srácot egy látomásként, hogy lefekszik egy csajjal, és később az így született gyerekével kell megküzdeni évekkel később, aki ha jól emlékszem fekete páncélt viselt. Tudom, nagyon hülyén fogalmaztam meg, de sajnos csak ennyire emlékszem. Szerintem 2000 előtti film lehet. Kérlek segítsetek!

2015. ápr. 4. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Merlin.
2015. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem :)
2015. ápr. 4. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!