Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen "durva" filmet tudnátok...

Milyen "durva" filmet tudnátok ajánlani egy edzett horrorrajongónak?

Figyelt kérdés
Rengeteg horrorfilmet láttam már, már nem nagyon tudják rám hozni a frászt.. :/ Utoljára a Grave Encounters végén néztem furcsán, illetve a vége felé meg-meg ugrottam a székben, de az utóbbi 2-3 hónapban nem találtam olyan filmet amitől ne tudtam volna békésen aludni. :) Esetleg valami tipp? Jöhetnek nyugodtan, úgyis írom, hogy láttam-e már vagy még kimaradt. Valami olyan kéne aminek hatására ne merjem leoltani a kis villanyt. :D

2015. márc. 24. 00:13
 1/5 gagxi válasza:
Hát láttam már jó pár filmet amik jobban tetszettek azokat leíróm hátha nem láttad. 13 kísértet,Insiodus,Fekete ruhás nő, Devil inside, Démonok között, Köpök a sírodra(inkább thriller), hirtelen ennyi jut eszembe
2015. márc. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Konzultáns válasza:

Érdemes horroroldalakon nézelődni, ahol rengeteg ajánló van fent. Ott tuti találsz olyat, amit nem láttál. Creepyshake.com-ot nézd meg.


Julia's eyes

Divide

Open grave

Legenda vagyok

Tall man

Eden lake


Én ezeket szeretem. De nézelődj az oldalon szerintem. Most nyereményjátékuk is van a Lazarus hatás mozijegyekért, az is lehet, hogy jó lesz, Olivia Wilde van benne :O

2015. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrég néztem a Banshee chaptert szerintem fasza volt :D de a legtöbb horror nem valami parás, nem azért kell nézni őket. Kill list-nek (2011) is brutál hangulata van :) ja meg az Ördögűzés Emily rose üdvéért is egész parás.
2015. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A felsoroltak nagyját láttam már, amit viszont nem azt hamar pótolok. Köszi! :D
2015. márc. 26. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Az átok

A kör

The conjuring

Halálos kitérő

Péntek 13

Sziklák vére

Sziklák szeme

2020. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!