Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki mondana nekem nagyon...

Valaki mondana nekem nagyon dúrva horror filmeket?

Figyelt kérdés
Nézetm már a paranormális jelenségek összes részét ( elsőre jó volt de meguntam...), aztán néztem a Démonok között-et az se egy nagy durranás:D ilyesmi filmekre gondoltam.

2015. márc. 5. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Síri találkozások

The Possession of Michael King

Fekete ruhás nő

Halálos hallgatás

A gonosz háza

The Amityville Horror

The Taking of Deborah Logan

2015. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ott van még a V/H/S de az más kategória. Véres, brutális, undorító... kicsit gagyi, de elég érdekes. Meg izgalmas
2015. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nekem sem jöttek be, még talán anno az Átok 1, a kör, silent hill. De ezeket is unom már. Ezért kezdtem el betegebb filmeket nézni, meg amik nem egy belezős kategóriák,hanem pszichésen visel meg. Az Eden Lake, A köpök a sírodra, a Funny games pl jobban megviseltek,mint pl egy Fűrész. Tetszett még a Mártírok is. De mutatok egy oldalt,ahonnan válogathatsz.

26/N


[link]

2015. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. márc. 7. 15:20
 5/6 anonim válasza:

Az emberi százlábú :)

Fűrész :)

Átok 1,2,3 :)

Gonosz halott :)

2015. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Halálos kitérő filmek

The Conjuring

Insidious

Silent Hill

2020. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!