Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is nagyon unalmas...

Szerintetek is nagyon unalmas volt a csillagok között?

Figyelt kérdés
A film feléig szerintem elég érdekes volt és tetszett, de utána olyan irányba ment el, hogy végig untam az egészet majdnem elaludtam rajta. Ezek a fizikai, dimenziós tudományos dolgok a film élvezeti rovására mentek, túlon túl nyújtották őket és azon csodálkoztam, hogy hogy lehet az érdek feszítő, hogy nem aludt el rajta senki, hogy lehetett a 2014 év filmje?
2015. márc. 21. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán mert a többséget pont ezért érdekelte?

Ahm...gondolom neked is már feltűnt, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek más tetszik.

Máskülönben nem létezne ennyi műfaj/stílus stb. és az összes film kb. ugyanarról szólna. (Habár...a szuperhős meg felnőtt tinis filmek...)

Én például bealszok a Gyűrűk urán, az autós filmeken, a Csillagok háborúján és a sok agyatlan képregényes filmen a Bosszuállóktól kezdve a Batmanig és nem értem, hogy mi a fenének nyomják ezeket évente már 120x és másról nincsenek filmes/sorozatos hírek, hogy már megint adaptálják valamelyik "kutyanemhallottrólamég" szuperhős történetét. Mégsem írok ki róla kérdéseket, hogy mi ebben a jó? :D

2015. márc. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén intant beájulok a csilalgok háborújától meg a gyűrűk urától. Nem neked való a film egyszerűen, mert nem érted és nem köt le. Másnak attól tetszhet, ezt hívják egyéni ízlésnek, nem kell ennyire fennakadni rajta.
2015. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem nagyon erdekelnek a sci-fik es a dramakkal is elvagyok, megis szerintem ezt a tortenetet 3 oraba elnyujtani kicsit tulzas volt.
2015. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!