Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire nehéz megérteni...

Mennyire nehéz megérteni Interstellart angolul?

Figyelt kérdés
Általában filmeket, ,sorozatok angoul, angol felirattal nézem, de barátom mondta, hogy itt olyan szavak kombinációja fordul elő( csillagászati), hogy semmit sem fogok belőle érteni, ez igaz? Inkább várjak akkor szinkronra?( szinkronja jó)?

2015. márc. 15. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nagyon szar flim, 20. percnel untam magam, megneztem hany oras, ketto es fel. mondtam jo, akkor megsporolom magamnak a felesleges idopazarlast es letoroltem a filmet :)
2015. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: gratulálok, okos vagy. Hogy mondhatsz véleményt valamiről amit nem láttál? Gratulálok..
2015. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szerintem nagyon szar flim"

jól van ba*zd meg,akkor ha éhes vagy majd eléd rakok egy kaját és az első falatot kirúgom a kezedből és elviszem az összes kaját,jól laktál?

ennyit a véleményedről...

2015. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!