Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Hogy tudom kideríteni, hogy Magyarországon kiadtak-e egy filmet DVD-n?

Figyelt kérdés
Csomó film kap magyar címet de a nyomukat se találom, hogy valaha lehetett őket kapni dvd-n. Ezeket csak moziban adták le? És miért nem divat külföldi filmeket árulni?

#DVD #horror #tortacsoki #craphole
2015. márc. 4. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Konkrétqn melyik film érdekelne?

Amúgy egyszerűen beírod keresőbe a címet és azt, hogy dvd. Erre ki szokta dobni, ha valamelyik online shopban kapható volt valaha.

2015. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pl. Halállista (2011) Ezer halott háza 1-2, sajnos a nyomukat se találom sehol de minek kaptak akkor magyar címet? Ja meg ez is idegesít hogy bár csomó filmet kiadtak, kb képtelenség megvenni (pl. Magasfeszültség, Utolsó ház balra)
2015. márc. 4. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Horrorfilmekben viszonylag otthon vagyok, és gyűjtöm is a dvd-ket, tehát ha nem is 100%-osan vagyok biztos a válaszomban, azért eléggé. :)

A Halállistáról nem tudok semmit. Az ezer halott házát úgy tudom, nem adták ki. A Magasfeszültség aukciós oldalakon többnyire fellelhető. Az utolsó ház balrával is érdemes próbálkozni ott. Persze csak a remake-kel, mivel az eredetit nem adták ki nálunk.

2015. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg gyakori kérdéseken.:)
2015. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. [link] de látjátok itt pl. írja a port, hogy magyarul beszélő, akkor ez volt moziban, le is szinkronizálták (el tudom képzelni.. :D) de dvd-re meg már ne jött ki? az miért jó?

Én pár hete kezdtem el gyűjteni a filmeket de picit kiábrándító a választék. Külföldről meg nem lenne túl jó érzés rendelni ha itthon meg 5-700 forintért csomó filmet megveszek.

2015. márc. 4. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
A hazai DVD piac sajnos eléggé döglődik. Ne kérdezd, miért! A kiadók és a gyűjtők egymásra mutogatnak, meglehetősen sértetten.
2015. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és az nem jó úgy, ha letöltöd és rámásolod CD-re?:D
2015. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ***ára nem! :D de ha nem érted akkor mindegy is.
2015. márc. 4. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mostmár elég off, de milyen horrorokat szeretsz? Melyikek azok, amiket mindenképp be akarsz szerezni?
2015. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Minden horrort imádok kb, kivéve az ilyen szörnye/zombis/vámpíros szarságokat. Meg már a szellemsztorik se kötnek le annyira. Megvenni csak azokat szoktam amik a brutálisabb vonalból kerülnek ki nem az ilyen parásabbakat.

Szerencsére ma pl megszereztem használtan a magasfeszültséget meg az utolsó ház balra is meglesz :)

Lassan kb össze is gyűjtök mindent ami elég jó és kiadták itthon...

amiket külföldről vennék: Dream home (2010), A field in England és a Halállista, You're next, Under the skin (2013), I saw the devil, Ezer halott háza 1-2, Funny games remake, The collector

2015. márc. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!