Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

régen láttam, és csak a legvégét

sci fi, egy űrhajón játszódik azt hiszem. szóval egy nő és egy férfi valaminek az utolsó két túlélője, nem tudom. egy fülkébe, vagy mit tudom mibe szálnak be, mert az űrhajó teleportál, vagy teret vált, vagy vag féreglyukba kerül... ezt követően az űrhajó computere azt hiszem egy női hang közli velük, hogy a testük, DNS-ük hány százalékban mosódott össze az "utazás" során. a szemük kicserélődött, nem egyforma a szemszínük és a nő terhes lett...



2015. febr. 24. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Prometheus ?
2015. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem. ezt még vagy 10 éve láttam.

nem narráció, hanem a egy fedélzeti számítógép női hangon (azt hiszem) közli a két főhőssel, hogy mi történt az utazás (talán teleportáció) következtében. ezzel van vége a filmnek. a csaj pedig terhes lett, mert "teleportáció" közben dns-t cseréltek a férfival. és heterokrómia is kialakult, mert kicserélődtek a szemeik (szemszínük) - ez hogy Prometheus? :)

2015. febr. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!