Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter rajongóóók!?

Harry Potter rajongóóók!?

Figyelt kérdés
Már 4-5éve annak hogy vége Harrynek :( Ti hogy bírjátok de most komolyan ? Én nem bírok betelni olvasok olvasok olvasok éjjel nappal Harry-t filmeket is egyik napról a másikra videókat minden :D De ahhh úgy hiányzik. Veletek is van ilyen vagy megörültem? :( Néha már sírok tényleg...na jóó ne túlozz ..sokszor ..mindig :s Ti ezt hogy kezelitek de tényleg ?? Nem bírom és nem is akarom feldolgozni hogy vége :(

2015. febr. 23. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Te nem vagy egészen véletlenül skizofrén vagy borderlineos?


Am a kérdésre válaszolva. Sose voltam a rajongója, a könyveket is csak az ötödik részig olvastam el.


Nem ártana egy pszichiátert felkeresned

2015. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Hágrid vagyok, és Woldemort azt üzeni Pitonnak hogy adjon át egy üzenetet Lonbotonnak aki a folyosó végén van megalagony irodája és mókusprofesszor festménye mellet!
2015. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem láttad még JustMatthew Huntube poopjait a Harry Potter részeiből, akkor ajánlom, sírva röhögök minden alkalommal, mikor megnézem őket. Csak hátha egy kis HP élmény feldob :D


Amúgy én is nagyon szeretem, többször olvastam a könyveket, rengetegszer láttam a filmeket és a húgomék épp a Tűz serlegét nézik :)

Nem tudom, nekem elmúlik általában minden nagy rajongás, az az érzés, ami akkor volt, nem hiszem, hogy visszajön. Viszont együtt nőttem fel Harryvel, 9 éves voltam, mikor megkaptam a könyvet, és nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy ennek a korszaknak a részese lehettem. Most már 23 vagyok, de Harry és a rajongás inkább egy nosztalgikus, boldog emlék.

2015. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Eszembe juttatja a gyerekkorom (nem, nem vagyok varázsló), és mikor megnézek egy-egy filmet, kicsikét elérzékenyülök. De azért ennyire nem durva, mint nálad. Fel kell fogni hogy ez csak egy film- bár tényleg annyira szerethető minden karakter, hogy szinte már a barátainknak érezhetjük őket.

Szerintem amúgy vannak még rajtad kívűl ennyire nagy rajongók, de lehet te már kicsit túlzásba viszed. Nemtuom :D

2015. febr. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg kedves kérdező. Az előttem szóló képesítés nélküli pszichológusnak csak annyit, hogy nézzem utána jobban a dolgoknak,mert.. Na jó ebbe most ne menjünk bele..

És igen nekem is hiányzik, de azért tényleg nem kell túldramatizálni a dolgot. (Ne felejtsd március másodikán #PotterPride lesz!) Én általában, ha rámtör az ilyesmi, fanfictionokat olvasok. És ha nem tatszik, az annál jobb mert egy ideig csámcsoghatok rajta, és kritikázhatom ( na nem mintha létezne ilyen szó..). Mindenesetre kitartás! Ha beszélgetnél a HP-ről szívesen fogadom a leveleidet!

2015. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogy bírom ki? Jól. Be kell látni, egyszer minden jó és érdekes dolog véget ér, ilyenkor tovább kell menni más érdekes filmekhez illetve könyvekhez. Ilyen az élet. De ez persze nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem olvasom meg nézem többé a Harry Potter-t.
2015. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom a potter albert sorozatot, youtubeon fent van.
2015. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is szerettem nagyon,de könnyen túltettem magam rajta. Sok év eltelt azóta, és rájöttem,h akármennyire is szerettem, de nem tudnám újraolvasni, mert sokszor elég gyerekes.
2015. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

21 évesen még mindig sokszor olvasom újra.

Sok olyan dolgot látok meg benne felnõtt fejjel, amit gyerekként nem annyira értékeltem és imádok elmerülni a világában. Szerintem egyáltalán nem gyerekes. : )

A Pottermore-on szoktad olvasgatni az újdonságokat?

Illetve tudom ajánalni facebook-on a Harry Potter Hungary csoportot, ha tényleg ennyire akarsz foglalkozni a Harry Potterrel minden nap, akkor jò ötlet lehet a csoport tagjaival társalogni, nagyon intelligens kis közösség (nem gyerekekbõl áll) és a Harry Potter eszméinek legmélyére ásnak a mindennapos posztokban, ismerkedj ott emberekkel, biztos jobban fogod érezni magad. : )

De azért ne feledd el, akármennyire is imádod, azért nem ez az élet értelme, úgyhogy ne stresszelj ezen, keress más hobbit is (pl olvass más, hasonló könyveket) és nem fogsz bekattani. :D

2015. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

tudtátok h 2016-ban készül még 3 HP sorozat de ebben nem harry,ron,hermione lesz a főszereplő, hanem egy másik varázsló. ez 1920 körül játszódik


itt a link, ha éredekel:

[link]

2015. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!