Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter rajongóóók!?

Harry Potter rajongóóók!?

Figyelt kérdés
Már 4-5éve annak hogy vége Harrynek :( Ti hogy bírjátok de most komolyan ? Én nem bírok betelni olvasok olvasok olvasok éjjel nappal Harry-t filmeket is egyik napról a másikra videókat minden :D De ahhh úgy hiányzik. Veletek is van ilyen vagy megörültem? :( Néha már sírok tényleg...na jóó ne túlozz ..sokszor ..mindig :s Ti ezt hogy kezelitek de tényleg ?? Nem bírom és nem is akarom feldolgozni hogy vége :(

2015. febr. 23. 23:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy vagyok, mint te. Ezen nőttem fel, az egész gyermekkoromban végigkísért, most 23 vagyok és nekem is nagyon hiányzik. Fanficet írok, olvasok, sorra olvasom újra a könyveket, nézem a filmeket, jó lenne cuccokat is venni, mint sál, nyaklánc, egyéb kellékek, szóval még én sem tettem túl magam rajta és hiányzik. :(

Szóval, ha gondolod velem is beszélgethetsz ezekről... skye-on, vagy hasonlók.

2015. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2015. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok sok választ <3 :)
2015. máj. 12. 21:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem a Harry Potteren nőttem fel, tavaly olvastam el először úgyhogy még elég friss élmény.De egyből beleszerettem, és akármennyire is imádok olvasni és rengeteg kedvencem van
2015. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bocsi túl hamar elküldtem:D szóval rengeteg kedven könyvem van de azt az érzést amit a Harry Potter olvasása közben nézek nem tudja egyik se felülmúlni:) Én is eléggé kikészültem mikor elolvastam az utolsó részt, és mikor rájöttem hogy nem tudom egykönnyen "elengedni" ezt a világot így azt szoktam csinálni, hogy mindig megnézem a filmeket amikor adják a tévében, rengeteg magyar és angol fanfictiont olvasok, és mivel elég nagy a fantáziám így írni is elkezdtem:) Ezenkívül ott van még a Potter Albert sorozat és JustMatthew videói amiken mindig szétröhögöm magamxD

De ne szomorkodj, olvasd újra, nézd újra, beszélgess más rajongókkal és aztán rá fogsz jönni hogy a Harry Potter sorozat sosem fog igazán végetérni:)

Nyugodtan írj ha dumálni akarsz róla:D

2015. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!