Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ez? Mindenkivel ez van?

Miért van ez? Mindenkivel ez van?

Figyelt kérdés
Na szóval! Akárhány horror filmet megnézek egyszerűen nem félek! Nem tudom miért van. Nézem a filmet és egyszerűen nem az, hogy félnék még elalszok rajta. Mikor valami "ijesztő" rész van én nem riadok meg meg semmi! Bármilyen horrort filmet megnézek semmi! Halmonyit megnéztem már! Beírtam google-ba, hogy legfélelmetesebb horror filmek azokat is de semmi! Miért van ez? :O

2015. febr. 22. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon kemény vagy. Gondolom nem éjjel 2-kor nézed a filmeket fülessel a fejeden.
2015. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert így állsz hozzá! Te is azon balfékek közé tartozol, akik csak azért néznek horrort, mert utána eldicsekedhetnek vele, hogy nem hatotta meg őket. A horrorhoz két dolog kell:


-valóban jó horrorfilm

-megfelelő hangulat (a néző részéről)


Egyébként nem feltétlen a félelemérzés a célja a jó horrornak (pl. a Cannibal Holocauston se fél az ember), hanem ugyanaz, mint a többi filmnek: szórakoztató és érdekes legyen. Más kérdés, hogy témájából fakadóan ijesztő is tud lenni.

2015. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!