Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a Barátok kozt...

Mi lehet a Barátok kozt titka? Nem fura, hogy mindenki mindenkivel?

Figyelt kérdés

lassan kovethetetlenek a viszonyok, a házon belul már szinte mindenki volt mindenkivel, a szakítás után mégis szépen megélnek egymás mellett, cserélgetik a párjaikat...valahogy nem tul reális. ahogy az sem, hogy mennyi házasságon kivul gyerek van, minden családba jut 1-2:)

mégis állítolag sikeres sorozat már ennyi éve


2013. márc. 20. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd szépen rájössz, hogy az ÈLET is így müködik :)
2013. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
hát de elég idegesítő hogy a mátyás téren mindenki kefél mindenkivel..mintha azon kívül nem lenne élet...egyvalakiről tudom hogy mással is lefeküdt és az az attila..csak annyi baj volt hogy valamelyik családtagjával tette...beteg egy sorozat...
2013. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

A sorozat olyan, amilyen, nem minősítem.

Ajánlom figyelmedbe Móricz Zsigmond: Pillangó című könyvéből az idevágó hasonlatot:


"Pedig a nő fiam, olyan lakat, améket minden kulcs kinyit, és a fírfi olyan kulcs, amék minden lakatba belepászol."

2013. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A válasz marha egyszerű. Ha elkezded nézni, nézd meg a kis kék számot a jobb alsó sarokban. Valahol 6600 résznél tartanak...Lehetetlenség új dolgokat kitalálni. Így mindenkinek kavarnia kell mindenkivel. És egyre szánalmasabb az egész. De Magyarországon erre van igény. 2 millió ember stabilan nézi...Én ezt nem minősíteném:)
2013. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 ,illó?és azt mégis hogy számolják??kamu az egész.
2013. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez igaz pl Miki volt már: most Nórával, Majával, Andival, Nikivel, Gerdával, Zsófival, Lillával.

Zsófi volt már: Imivel, Gézával, Dáviddal, Mikivel,most Zsolttal van.

2013. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Géza már volt : alizzal zsófival meg még régebbről pár emberrel


attila volt: nórával julival


andrás volt: julival zsuzsával


juli volt: andrássa attilával


nóra volt: mikivel attilával


aliz volt : gézával ádámmal


kinga volt : gézával ádámmal szabival


És itt mindenki a mátyás király téren lakik, nem is tudom mi lenne ha egész Budapesten forgatnának az egy orgia lenne.

2013. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyszer valahol láttam egy ábrát, osszefoglalot, hogy ki- kivel, és hogy kinek ki a gyermeke:) érdekes volt:)
2013. márc. 25. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!